Danina65

Proč ženy tak rády zdobí pokoje svíčkami, když muži příbytek poté nazývají krematoriem?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ne všichni muži mají smysl pro romantiku. Chce to používat voňavé svíčky veselých barev a nepouštět u toho Requiem 🙂

Další odpovědi
iceT

Všechny asi nee, třeba já na svíčky nejsem, mám jednu voňavou a ani nemusí hořet.

pepe88

Kdyby muži byli citový a romantičtí,tak by 100% měli romantiku s chlapcem a ne s mužem ani ženou!