Kamionacka09

Proc zeny potrebuji dokazovat od muzu ze sou hezke a maji radi obdiv?

Nejlepší odpověď
arygnoc

ach jaj, no ženské!
Nie sú z Marsu.
Doplňuji:
By som asi zažil doma peklo, nepochváliť tú moju denne.
Ale robím to rád, lebo moje chvály sú pravdivé.

Další odpovědi
iceT

Čas od času je hezké slyšet,že tě má někdo rád,že jsi hezká apod,zejména,když máš den nanic,každý se po tobě sveze a tak.Být celý den v práci,nechat po sobě řvát,ještě se ti cestou domů rozbije auto…ale přijedeš domů,tam na tebe čeká kytka a hezká slova.....no není to úžasné?
Doplňuji:
Krom toho,slova chvály se líbí i mužům.

Drap

Dnes už nejenom ženy ale i někteří muži. Je to zřejmě tím, že lidé už mají v povaze, že jsou soutěživí, a chtějí být co nejlepší. Přirozeně mají lidé dáno geneticky že každý jedinec chce získat co nejlepšího partnera pro rozšíření své krve.

Efchen

Myslíš tuhle otázku vážně? :D
Jsou dva typy žen: Ten první jsou ženy,co rády slýchávají, že jsou hezké, ví to o sobě a mezi náma, komu to vadí poslouchat,jak je hezký? Ptají se na to schávně,protože samy znají odpověď.
Ten druhý jsou ženy,co jsou nesebevědomé, přes to,že třeba nemají proč a nejsou si sebou jisté a tohle jim dodává pocit sebejistoty a nebo potřebujou uklidnit,že zas tolik nepřibrali a že jsou stejně přitažlivé,přrs to že mají tlusté brýle a velikost XL ;)