Proč ženy nesnáší hudbu? Ani potichu?

Musím jí vytvořit ticho jako v klášteře?

Nejlepší odpověď
anonym

Aji baby mají hudbu rády – zřejmě jsi nezvolil tu správnou…

Další odpovědi
marci1

Nezdá se mi, že by ženy nesnášely hudbu. Zkuste ženě pustit hudbu, kterou má ráda.Určitě bude mít radost. 🙂

Hruskaa

Ja mam hudbu rada a to i hlasitou.

isteron

Musím sa vymeniť, ja neznášam len ťažkú hudbu a rôzne symfónie a opery. Moja žena si to púšťa dosť nahlas, a keď ma chce nahnevať aj organovú hudbu a chorále. Najmä z kanálu Mezo na kábelovej satelitnej stanici.

opportunity

To není pravda, sama si – když můžu a nikoho neruším – pustím nahlas kvalitní metal, rock, ale i symfonii. Jde o to, že ne každému to sedne ve stejné době. Navíc ženy jsou náchylné k bolesti hlavy (to není legrace).