Smack

Proč ženy chtějí mít děti?

Ženy a děti.

Nejlepší odpověď
Kepler

Opravdu chtějí a všechny? Normálně za to může mateřský instinkt. Pudově se rozmnožují i všechna zvířata, jen mi připadá, že v blahobytných společnostech to už moc neplatí. Důležitější je lepší auto, lepší dovolená a lepší materiální bohatství vůbec.

Další odpovědi
autacek

Protože je chtějí mít i muži. Bez těch by to nešlo.

aliendrone

Ze stejného důvodu, jako je muži „chtějí dělat“? ;) :D :D

elkon

Protože je to přirozená záležitost.

zjentek

ŽE??? I přes všechnu tu bolest, dívné… Já si moct onehdy vybrat, či půjdu či nepůjdu na vojnu, tak NENDU!

nyjono

To jako, že muži je nechtějí?
Docela nedávno mi řekla kamarádka, že její přítel jí řekl, aby antikoncepci nebrala, že s ní chce mít dítě.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.