bolak

Proč ženský v určitým věku začnou sbírat různě oblázky, nosit je domů a dávat je do sklenic?

Čím je to způsobený?

Nejlepší odpověď
anonym

Třeba si ve stáří vzpomenou na něco, co bylo tvrdého ! 😁

Další odpovědi
briketka10

skalka na zahrádce .. kamínky
okolo hrobečků mých kočiček se
taky počítaj, nebo nee ??

ve sklenici nic nemám !!

hanny 2

To teda nevím, k tomu jsem se ještě fakt nedopracovala! Asi ještě nemám ten „určitý věk“!

anonym

ozdoba do domu. Tomu vy chlapi nemůžete rozumět :D

aramah

Ne že bych vykopávala dlažbu ale z dovolených jsem si vždy přivezla nějaký ten šutýrek. Ovšem do sklenic je nedávám.
No a způsobeno je to tím že jsem asi ujetá…
Jo a ten určitej věk už asi mám 🙂

zjentek

protože když před „určitým věkem“ dělaly blbosti, nevěděly, že jejich podstatou nakonec bude sbírat různě oblázky, nosit je domů a dávat je do sklenic .)

aramah

Bolaku víš jak to je. Duben je za dveřmi 🙂

anonym

.. takova blbost by me osobne nikdy nenapadla ! sbirat sutry.. ? kdo to kdy videl !
:)

  • iv-

aramah

  • iv- 🙂

annas

🙂

anonym

  • iv-II: asi nejsme v tom správném věku! Šutry také nesbírám, jen od učitého množství karátů a takové množství jich tedy zatím nemám abych je musela zavařovat :))

aramah

Bohemica to já taky, není nad karáty:-)

anonym

:o)

anonym

a co prašule, to by ti šlo ? 🙂

anonym

tak to je jina ! ty ja nesbiram, ty ja rovnou hrabu .. :)
:p

anonym

Jen tvrdou měnu!

anonym

ja taky … :)
… my asi jedine dve tady mame radost, kdyz je euro za 25,50 .. a vejs.. :)

  • iv-

anonym

:)) přesně!