steipavka

Proč zdražuje Skylink karty? Jak se bránit?

Skylink významně zdražuje poplatky za kartu! Je nějaký poskytovatel signálu ze satelitu levnější? V Rakousku stojí karta na 5 let minimum! Kdo toto kontroluje? Bez karty nejde programy sledovat!

Nejlepší odpověď
annas

Také mám Skylink kartu a vidím, že ceny rostou. Když mně technik ladil další stanice, upozorňoval, že do konce roku bude karta ještě dražší.

Kromě toho prý slovenské stanice nepůjdou chytat přes satelit. Už v nabídce ubyly 3 české stanice. Postupně se toto vysílání nahrazuje pozemním digiálním vysíláním. Bude třeba si něco dokoupit.

Uvidím, jak to bude dál.

Další odpovědi
Dochy

Obávám se, že jediná obrana je kartu nekupovat. Vzhledem k tomu, že jim prošlo i to zavedení placených karet pro akci „kupte si satelit a sledování už budete mít vždy zdarma“, je „drobné“ zdražení jen prkotina.

Drap

Zvažoval bych odstranění satelitu a případné přestěhování do Rakouska.

Šidlo

hbo go či netflix sú lacnejšie? neviem

ak zdražujú, prestaňte kupovať

steipavka

Drap,nejsi už vtipný!Satelitní anténa i příslušenství bylo dosti drahé a bez zaplacené karty je k ničemu!Nezdražují málo,ale hodně!

Lamalam

Drap nemusí bý vtipný, on má pravdu.