mosoj

Proč zde zůstat ?

Mám cca 8000 pro někoho užitečných odpovědí. Když to vybilancuji je to cca 22 dnů nepřetržitého odpovídání !!!
Odpovědi už nejsou co bývaly !!! ať za to může kdo chce.
Nechci aby někdo za mně rozhodoval dokáži to sám.
Jenom se snažím odpověď na zde padnoucí otázku proč se odtud odchází.
Nebylo mně to jinak umožněno.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Jeden důvod bych věděla – i když celková úroveň za moc nestojí, řada z nás si tu našla virtuální přátele, kteří jsou ochotni poradit. Některé otázky tu není dobře ventilovat ( občas dochází ke zneužití ), ale je tu vnitřní pošta a následně třeba komunikace po mailu, případně jiná. I kdyby byl tento server s okamžitou platností zrušen, já už svoje milé kontakty mám 🙂

Další odpovědi
led

2 IN 1 – Sú tu dve závažné otázky v jednej otázke
1 – Prečo tu zostať
Vždy sa nájdu otázky, ktorých riešenie zaujme a je podnetné.
Vždy sa najde človek, ktorý pomoc potrebuje.
Pre vlastné dobro, pre schopnosť rozvíjať vlastné myslenie, pre samotný život. Pokiaľ odpovedám, žijem!
2 – Prečo sa odtiaľto odchádza
Pre vlastnú nespokojnosť, pocit zbytočnej práce. – Netreba sa vyhovárať na úroveň, vždy ide o vlastné Ja.
Pre iné časové zaneprázdnenie – práca, rodina, priatelia
Pre nespokojnosť iných – BAN

Drap

Nerozumím dost dobře tvé otázce. Záleží přece jenom na tvé volbě.

lukas.zmizik

Některé otázky jsou třeba myšleny dobře, ale položeny tak, že by nikoho nenapadlo je pod tímto spojením je hledat…

Tak třeba, když se někdo zeptá: „Jak udělat kytičce včeličku?“ …místo přijatelnějšího: „Lze uměle opylovat květy?“
Pak se třeba i kvalitní odpovědi ztratí kvůli nevhodně zvolené otázce, která zůstane v zapomění někde dole.

Jeden z mála příkladů a toliko k tomu, proč odpovědi už nejsou co bývali.

Jinak je venku takové podzimní počasí, možná to bude tím, že je listopad, ale třeba se pletu.

pusinka50

Mosoji, já také nerozumím, co jsi tím chtěl vlastně říct, zkus to jinak a jednodušeji přeformulovat

anonym

Proč zde zůstat? Třeba proto, že se mi ani omylem nechce odejít. Když mi zdejší „poloměry“ začnou vadit, dám si pauzu. Vidím-li tu jedovaté příspěvky na adresu kohokoliv, tak je mi jasné, že jejich autor má nějaký problém. V tom případě je mi ho líto, cizí lapálie totiž na vlastní záda nenakládám. Člověk s problémy si většinou neumí užívat života a proto jej děsí lidé, kteří své „potíže“ zvládají a ještě jsou jimi silnější. Diskutovat o blbostech odmítám. Je to ztráta času.
Mohu-li poradit nebo pomoci, udělám to ráda. Ne vždy je pomocí výsledek domácího úkolu. To je totiž stejné jako dát tisícovku gemblerovi.
Proč jsem tu ráda? Protože zdejší komunitu znám a vím, co od n í mohu očekávat. Svým způsobem mne udržuje v kondici. Díky Odpovědím.cz jsem našla řadu dobrých přátel. Jednoho jsem, bohužel, ztratila.
Je úžasné vidět přicházet nové a chytré lidi plné elánu. Smutné naopak je sledovat za pár týdnů jejich znechucení ze zdejších poměrů. A v tom vidím pro sebe i úkol a závazek do budoucna. Je tu třeba hodně práce na očištění od balastu, falše, podfuků a podrazů.

huxa

Ano, chtělo by to lepší adminy, kteří nebudou srát na zdejší komunitu, naopak, budou se jí snažit vyjít vstříc, budou aktivní a nebudou mít zde jen hafl reklam.

mosoj

Jak jinak to mám napsat. Vždyť je to Česky .

mosoj

Nemohu za to, že ten kdo maže, také vtrhává věty z kontextu. Nemám k tomu co dodat. A stále se tady o něco přít již také nehodlám.