Proč zde papoušek může vyžrat hodnocení?

Často odpovím i o hodinu dříve než ostatní. Ti další pak odpoví naprosto stejně jako já a dostanou o 3 – 7 hodnocení více. Já jen, že se tu smaže Sodík a další blbosti, avšak papouškování nikomu nevadí… (Ne že bych odpovídal pro body, ovšem bez bodů si mé odpovědi moc lidí nevšimne – tento jev zde alespoň pozoruji. Nejvíce hodnocení uživatelé zde dostávají body a s tím spojenou pozornost již jen z principu.)
Doplňuji:
Jen si klidně projděte mé otázky. Dobré odpovědi vždy boduji, nominuji pouze, když je téma skutečně uzavřeno. Nejsem tu ustavičně, pak samozřejmě nemohu zpětně dohledat všechny, kteřížto by si zasloužili hodnocení. A právě naopak – poskytuji komplexnější a podrobnější odpovědi – dávám si s tím práci! Proto bych očekával, že mi dáte přednost. Kdyby mi šlo o oblíbenost… Jenže málokdo dokáže být racionální jako já. To chápu – vy to raději nevezmete objektivně – spíše co se vám líbí. Já si budu stejně dávat záležet na odborné správnosti atd. (Ač mi to tedy budete stejně ignorovat.)

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Matesax ty máš svůj svět, a já tvé odpovědi moc nečtu, pač je to většinou zbytečně dlouhé, není to členěné do odstavců a na konci nevím co bylo na začátku. Proto tě nepalcuji, protože tě nečtu:-)))

Když je to běžná otázka, čtu jen ty co znám, když je zajímavá, čtu většinou všechny, ale je pár jedinců, které i v zajímavých otázkách přeskočím:-)
Doplňuji:
Tak ti dám alespoň palec za otázku:-)

Další odpovědi
ivzez

Myslím, že je kvůli obtížnější srozumitelnosti Vašich odpovědí (většinou i otázek). Vaše odpovědi bohužel nebývají na první přečtení srozumitelné nebo jednoznačné. Proto se nedivím, když po Vás někdo napíše „totéž“ srozumitelněji (také to u některých otázek dělám – tam, kde mí odpovědi připadají nejednoznačné)…

Pokud narazím na Vaši dobrou a srozumitelnou (!!!)
odpověď , boduji ji naposled (tuším) včera…
Doplňuji:
————

S body se to podle mne má jinak: Nejvíce bodů dostávají
ti, kdo standardně odpovídají dobře a srozumitelně
(vysoký počet bodů je důsledkem, nikoliv příčinou).

Souhlasím s Jugarem v tom, že o odpovědi (+ o body)
si říkáte i svým přístupem k odpovědím na své otázky.

Neuznáte-li za vhodné ocenit, že uživatelé věnovali svůj
čas i svou snahu odpovědi na Vaši otázku, dočkáte se
toho, že Vaše otázky nebude nikdo číst ani hodnotit …

quentos

Odpověď neznám, ale mám stejnou zkušenost a taky mě to štve :{/>

Awe

Proč tady každého tak žerou ty body?Za ně si nic nekoupíš ani nezískáš. Já zde chodím občas nakouknout abych zužitkoval pár volných minut. Kromě toho, já upřímě jsem z tvých otázek kolikrát zmaten a u odpovědí to není o moc jiné. Jak tady někdo už psal, ty máš jiný svět…

anonym

Protože jsou tu někteří kamarádi a dávají přednost jen svému kemošovi nebo kemošce a na ostatní kašlou,tím pádem si hrnou body navzájem,tak jako např.zlatokopka a gecco.
Doplňuji:
Jen doplním,tobě když někdo napíše správnu odpověd,málokdy uznáš jeho odpověd za správnou´a tím pádem ji ani nehodnotíš.

Klaproth

S tím se musíš smířit. Odborná stránka věci zde při hodnocení nehraje roli. Oblíbení uživatelé dostávají palečky od svého fanklubu i za ne zcela korektní odpovědi. Koukni třeba sem: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-v-cesku-sopka-u-niz-by-se-dala-tezit-sira

Emefej

S tím se musíš smířit a nic s tím nenaděláš. Palci je zde často spíše oceňována oblíbenost uživatele, než odborná úroveň jeho odpovědí. Je tu řada otázek, ve kterých jsem kvalifikován to posoudit, a ve kterých má přesto nejvíce palců nesprávná odpověď.
Doplňuji:
Podívej se na nejlépe hodnocenou odpověď u této otázky: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-nekteri-studenti-nesouhlasi-se-zverejnenim-svych-seminarnich-bakalarskych-a-diplomovych-praci

led

hodnotenie príspevkov?! Humorná reakcia „nedoceneného“, ale kde je pravda?

Pravda je, ano, sú užívatelia, ktorí hodnotia podľa mena
Pravda je, ano, sú užívatelia, ktorí hodnotia sami seba v krytí mnohých nickov
Pravda je, ano, sú užívatelia, ktorí hodnotia ktorí najprv hodnotia príspevok a až potom pozrú nick a čas vloženia
Pravda je, ano, sú užívatelia, ktorí nehodnotia vôbec ale žiadajú si body
Pravda je, ano, sú užívatelia, ktorí si tu vylepšujú svoj pohľad na vlastné ego
Pravda je, ano, sú užívatelia, ktorým je úplne jedno, koľko majú bodov, menujem aspoň jednu -iv-, títo svojou zábavnou formou čerpajú znalosti, poučenia a relaxujú
Pravda je, ano, sú užívatelia, ktorí sa len pýtajú
Pravda je, ano, sú užívatelia, ktorí len odpovedajú
Pravda je, ano, sú užívatelia, ktorých odpovede majú myšlienku a sú naozaj poučné a dokážu byť dokonca aj zaujímavé
Pravda je, ano, sú užívatelia, ktorí len chcú získať čo najviac bodov, v omyle, že body a vyznamenania dokážu ich „múdrosť“

Pravda je, že všetci títo užívatelia, ktorí hodnotia i nehodnotia, ktorí prispievajú alebo len čítajú, tvoria túto stránku.

fcoop

Vypadá to tak,že tady kompaktibilní protějšek ke svému racionálnímu jsoucnu asi nenajdeš…co?
To je holt úděl všech géniů.
Musí to být zničující – pozorovat,jak se ti ta tupá chamraď hemží u tvých božských nohou...... a je to marný,je to marný,je to marný.
Stále nedoceněn,stále nedoceněn.......
Nemáš to lehký,ale vydrž!

anonym

Papoušci budou vždy,protože když někdo umí tak umí.

briketka10

pro Ypsilonoviče

já jsem tu ráda a budu si hodnotit koho chci
a kdy chci ty mi v tom bránit nebudeš 😁
Doplňuji:
Matesaxi

omlouvám se, ale na Tvou
otázku nemám odpověď..

Šidlo

ehm.....nuž, myslím, že to je súčasť haló efektu…plus možno ďalších 5 cognitive bias (pre národovcov chýb myslenia) na ktoré si teraz narýchlo nespomeniem… btw, máte dobré otázky

ono, vysoko hodnotení členovia tejto komunity sú opinion leaderi (názoroví vodcovia)…každá funkčná komunita potrebuje názorových vodcov…tobôž ak ide o otázky a odpovede…názorový vodca musí mať vyšší vek a odpovede zrozumiteľné aj pre jednoduchých ľudí…to vy nemáte

bohužiaľ, aj keby ste hneď teraz písali ľahšie pochopiteľné odpovede, aj tak by vás nerešpektovali rovnako ako starších, čo píšu to isté…lebo v čr a sr vek = autorita ( bohužiaľ …aj pre to to tu tak vyzerá)

podobný príklad: nie každý s okuliarmi a vysokoškolským titulom je kompetentný odborník, nedajbože intelektuál, že? ale väčšina ľudí automaticky predpokladá, že je…lebo spoznávať neznámych je nepríjemné a rozmýšľať bolí (doslova overené štúdiami)…
napr. ak v novovytvorenom kolektíve zlyhá napr. počítač, všetci sa otočia na okuliarnatého ing. hoci môže byť úplné tupelo s kúpeným titulom a falošnými okuliarmi.....a nebudú čakať, že sekretárka programuje ako hobby od strednej školy, lebo je zmaľovaná a vymódená…potom že kde sa berú zatrpknuté ženy a večne pokazené počítače ☹

Lamalam

Tak to tu chodí. I já zde mám své oblíbence, kterým denní příděl palců věnuji.

zzzlatokopka

Jugare ty seš fakt padlej na hlavu!!!
Já (zzzzz) i gecco(mowla) jsme své zlaté profily dobrovolně poslali do háje a začali znova od nuly, myslíš si vážně, že právě nám o ty body jde???

Ani jeden z nás nedostal ban, začali jsme znova z našeho rozhodnutí, tak o co ti pořád jde???

anonym

Každej to tu vidí,jak to opravdu je,tak prosím pomlč.
Nikdo se neptal proč jste začali od nuly a ani o banu tu nepadlo slovo.Čti pořádně a nejen to co chceš!
Já píšu jn jak to vidím,žádnou lež,na to povahu nemám.
Kdo je padlej na hlavu o tom by se dalo polemizovat,ale ne se mnou,tak že víš s kým.Ono to bolí viď,když t někdo pravdu vkydne a tobě to nesedí jak právě chceš.Vynechte mě oba dvá a jebte si do kapsy to,co právě se vám hodí.\Nadar

gecco

Nadar…
😁
Hele – ty ptáku, my tě vynecháme hned poté, co ty přestaneš rejpat…
Vlastně – my tě už vynechali – tak proč se furt připomínáš???

briketka10

Matesaxi

Já se také přidám pročetla jsem pouze 5 stránek
Tvých otázek na další nemám čas udělil si pouze
4 palce a 3 nominace myslím si, že je to dost velká
bída :(

dědapetr

Na Tvé doporučeni jsem si pročetl tvoje otázky a i odpovědi a všíml si že když je na tvoji otázku velice fundovaná odpověď tak ji neohodnotíš.A na tvých odpovědích.že jsou odpovězené dobře,si docela fandíš.Ty sám nehodnotíš a chceš aby hodnotili tebe,zajímavý úkaz.

dědapetr

Většinu položených otázek sis mohl najít v googlu.

gecco

Jugare → stačí, když si proběhneš otázky a odpovědi, kterým jsem dal ´hlas´ (a totéž u Zzzlatokopky) – a snadno zjistíš, že tvé tvrzení „si hrnou body navzájem“ není pravdivé – tedy cíleně lžeš…
To je jeden z důvodů, proč tvým otázkám a odpovědem ´hlas´ nedávám.
Dalším – a závažnějším, důvodem je fakt, že jsi se mne pokoušel usměrňovat, komu hlas dám a komu ne (viz Barbakan) – je to jen na mém rozhodnutí a tvé vměšování považuju za nepřístojné.
A dalším důvodem je to, že ´rejpeš´*)- já se tu chci bavit – a ne vnímat nějaké rozkoly nebo se pokoušel o anální alpinismus.
___
*) Navíc rejpeš nejen z vlastního přesvědčení, ale i na ´něčí´ popud – to mi přijde úplně úchylné.

Chápu, že tě mrzí, že nepatříš mezi obecné oblíbence- ale můžeš si za to sám.

zzzlatokopka

On normálně žárlí, a teď na koho? na mě, nebo na tebe? Myslíš že je 4%?:-DDD

gecco

😉
Myslím, že je ´víceprocentní´…
Je to pitomec.

anonym

Ty se bavíš jen tím,že hodnotíš otázky a odpovědi je tím,že jsi s dotyčným kámoš ,nebe jinak spřízněnej a sympatizuješ s ním,pokud ti dotyčnej nesedí a má v odpovědi pravdu,tak mu stejně pale nedáš,je to tv hloupost,nijak jinak,tak se uklidni PRDE!

gecco

Á – pán se čílí…
😁
Jen primitiv namísto argumentu použije CapsLock.
___
Asi tu mám hodně „kámošů“ – palce nedávám jen dvěma lidem z Odpovědí…
Ty patříš mezi ony výjimky – a víš, proč…

briketka10

taky ode mě dostal hodnocení pouze za doplnění
je to smutné, ale zase tu jsou rozepře a pomluvy :(