Proč zde mohu položit jen 3 otázky za den?

Co to je za systém? Proč ne aspoň 5? Tak nic no.

Nejlepší odpověď
Zvidatel

Abys tolik nespamoval.

Další odpovědi
annas

Přečetl/a jste si pravidla a kodex? Zřejmě ne,. Jsou daná pravidla pro vkládání otázek, počtu otázek a odpovědí podle počtu bodů.

Zajeďte dolů na stránku, najdete tam Kontakt Kodex uživatele, Podmínky, Nápověda.

Dovíte se o fungování, bodování atd.

Proč admin stanovil vkládání otázek a odpovědí a systém bodování jaký je, ví jen on. Já se můžu jen domnívat, ale domněnky vám nepomohou.

anonym

Je to prostá ochrana proti spamu a spam botům.

Drap

Myslím, že kdyby byl u tebe jen jedna otázka za den, že by to úplně stačilo.

marci1

Takto je to prostě dané: 🙂
https://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani

jsemjá

Protože jsi registrovaný. Až budeš mít další kategorii, budeš jich mít víc.

anonym

Zvidatel: A spamuju snad? Snad se normálně ptám? Nic proti kodexu.

Zvidatel

Stále dokola jedno a to samé téma omílané z mnoha stran v každé otázce a skoro každé odpovědi. To podle mě celkem dost zavání spamováním. Důvod můžeš mít jaký chceš, třeba, že „chceš upozornit na to dané téma, chceš aby o něm lidi věděli“. To je fuk, nazývat to můžeš jak chceš i ospravedlňovat ten důvod, nemění to nic na tom, že se jedná o spam.
Kdybys mohl pokládat deset nebo i 100 otázek denně tak by všechny nebo drtivá většina byly jistojistě o komunismu.
O spamování by se jednalo třeba i kdyby uživatel pokládal otázky na různá témata, ale dělal by to nadmíru a byly by to hlavně nesmyslné otázky, jejichž účelem je hlavně, světe div se, spamovat. Třeba z nudy nebo schválně. Občas možná i neúmyslně.

Tři otázky denně je limit pro začátečníky (do 100b). Podobně je to i s odpověďmi nebo počtem otázek a odpovědí, které můžeš ohodnotit.

anonym

Moje otázky měly otevřít (mimo jiné) diskuzi.

anonym

Přečetl, jde mi o princip, proč je počet omezen?

annas

To ví jen admini, kteří to tak stanovili.

anonym

Rozumím (paleček nahoru).