balca

Proč zde lidé dávají otázky,které by vyhledali na Googlu asi za vteřinu ?

Např. Co to je Android (blbý příklad,ale pointa zachována)
Kdyby si to dali do Googlu,vylezl by na ně hned první odkaz a bylo by po problému,ale oni to napíší zde a čekají klidně i několik minut nato ,aby jim zde někdo odpověděl.
Doplňuji:
Samozřejmě ať je tu mnoho otázek,ale otázky typu " Co je to software etc..",to by tu nemuselo být,do Googlu napíši " X " a první odkaz mi vyjede a vidím definici-zabralo mi to i s přečtením cca 10 vteřin. :)

Nejlepší odpověď
badisko

aby jsi sem nohl psat… proc to delaji to da rozum..

Další odpovědi
anonym

A proč se lidé znovu ptají po 4. na totéž, když už se natřikrát odpovídalo?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-lidi-ptaji-kdyz-maji-google
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-lidi-neumivaji-pouzivat-google-a-ptaji-se-na-otazky-ktere-by-s-jeho-pomoci-nasli-behem-minuty
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-tolik-lidi-pta-na-veci-ktere-jdou-snadno-a-rychleji-zjistit-jinak

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-nikdo-z-uzivatelu-nevlozi-otazku-do-modre-listy

manon

Asi chtějí upozornit na věc, která jim přijde zajímavá a vyvolat k tomu možná i diskusi.
Nebo neumějí vyhledávat… Nebo jen tak z legrace zkoumají, kdo se jak rychle vrhne na vyhledávání :)… Nebo si přihrávají body, co jsou stejně k ničemu…Nebo, nebo, nebo…množství možných důvodů :)

anonym

Balco, nejsi tu první den, mohl sis toho všimnout. Někdy je to z lenosti, ale daleko častěji ze snahy na sebe soustředit pozornost . Ještě častěji kvůli schraňování bodů. Dovedeš si představit, že by tu byly pokládány dotazy z jiných důvodů? Značně by nám otázky prořídly. Možná by také byly daleko kvalitnější.

anonym

Kdyby to dělali,jak píšeš,nebyly by ty různé odkazy,kritika na tázající ,prostě bylo by to naprd. Já je miluji ,ty některé odpovídající, jako osinu v …někde.

vanromanka

nebo na internetu se jim zobrazí spíš reklamy .....např. android vyskoušej to: jenom reklamy
asi to potřebují vysvětlit lidsky :D

led

Na čo by sme potom odpovedali? Nad tým ste sa nezamysleli?
Veď tých skutočných otázok o radu, o pomoc, keď už ani strýčko google, ani teta wikipédia nepomáhajú, by bolo potom strašne málo.

B♥A♥G

Asi protože se jim nechce vyhledávat nebo je baví psát otázky. A není to jedno, aspoň budeš mít body za odpovědi :D