Proč zde chybí kategorie vlaky, když tu je kategorie pro letadla?

Takže asi dotaz hodný pro kategorii Ostatní auta a doprava.
O loďich ani nemluvě.

Odpovědi
anonym

Domnívám se, že tak jak jsou koncepčně odpovědi.cz v této chvíli nastaveny jsou kategorie otázek stejně naprosto irelevantní… nehrají žádnou skutečnou roli ani ve vyhledávání otázek, ani v organizování odborných podskupin lidí, prostě žádnou.

Lamalam

Zeptej se admina, třeba nemá vlaky rád. Mě zde chybí i kategorie ponorky, vzducholodě a vznášedla.