kopretinka79

Proč za pár dní dceři vypadaly vlasy?

Dobrý den, dnes ráno jsem u dcery zjistila lysinu na hlavě velkou asi 3×3 cm, vlasy jí vypadaly během 2–3 dní. Prosím máte s tím někdo zkušenost? Určitě půjdeme v pondělí na kožní, je to imunitou? Děkuji.
Doplňuji:
Dceři je 10let.

Nejlepší odpověď
pusinka50

Ať dceři kožařka napíše Panthenol injekce, 10 injekcí ob den. jinak ale, podle mých zkušeností a taky jsem měla v tomto věku lysinku a má neteř taky měla ohromné lysiny po celé hlavě, za to může stres. Neřešíte v rodině nějaké problémy, že u vás není klid anebo jestli dcerka nemá stres ve škole?

Další odpovědi
ReHu

Nemusí to být tím, ale kamarádka, když má stres, tak jí také místy padají vlasy, až do podobných lysinek.
Cca 1/2 roku po stresu.

stela

V 10 letech mě nepříde uplně normální že vypadávaj vlasy.Určitě bych to řešila přez lékaře a né přez nějaké odpovědi.Muže to mít řadu příčin