Frogman

Proč z prvního sněhu jdou vždycky hůře sněhové koule než z toho, co napadne později?

Nejlepší odpověď
Drap

Nezáleží na tom, zda se jedná o první , druhý…či poslední sníh. Záleží na teplotě sněhu a okolí. Pokud je sníh přemrzlý,tak kouli neuděláš. Z vlhkého sněhu snadno.

Další odpovědi
marci1

První sníh bývá sypký a nejde tvarovat. Nejlepší sníh na sněhuláka je vlhký, mokrý a jde dobře tvarovat. 🙂