Michal Kole

Proč z plesu v Opeře v Praze Ornellu Štikovou bodyguardi nevyhodili nějak diskrétně, aby se o tom všude nepsalo ?

Tedy, tak, aby Ornella Štiková neměla pocit, že je vyhazovaná a hlavně, aby u toho nebyl žádný redaktor, fotograf, kameraman.

Já bych první vyrazil dle §55 zákoníku práce ty bodyguardy za neschopnost to udělat decentně, aby si toho nikdo nevšiml.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Právě proto, že by se o tom nepsalo. Každá reklama je dobrá.

Další odpovědi
led

Sú návštevníci žiadúci, pozvaní, platiaci a návštevníci nežiadúci, aj „hostia z povolania“. Ornella Štiková obišla ešte veľmi dobre, že ju len ticho vyviedli. Ochranka si plnila svoju povinnosť. Nemala ani platnú vstupenku, ani VIP pozvánku, Ples je akcia, kde treba zachovať aj určitú spoločenskú úroveň. Zažila som prípad, keď podobne „postihnutú obeť“ vyvádzali policajti a nie diskrétna ochranka.
Ochranka vie niekedy vyviesť nevhodne správajúceho sa hosťa tak nenápadne, že si to ani dotyčný hosť neuvedomí, že je vlastne vyhodený.
PS.
Ak sledujete okolie priestoru, kde sa odohráva Ples, môžte zbadať v čase po 22.hodine do polnoci spoločensky oblečených návštevníkov pokúšajúcich sa bezplatne dostať dnu. Pri každom plese sa ich zopár nájde. Ochranka ich už prevažne pozná.

Rocker

Ples v opeře je jen velká šaškárna,všechny ,,celebrity'' se tam chodí předvádět,ať už kladně nebo záporně.