Proč, z jakého důvodu se vlastní rodiče?

chovají k vlastnímu synovi tak,že to lze klidně srovnat s chováním sadistického dozorce v Osvětimi?
http://www.no­vinky.cz/krimi/224025-na-tyrani-dominika-marne-upozornovali-sourozenci-teta-i-lekarka.html

Nejlepší odpověď
stana73

Já se spíš divím,že s tím nic nedělala sociálka!Já když jsem jako samoživitelka před lety žádala o nějaké přídavky,tak chodili na kontrolu,jestli nemám doma nějaký nadstandard,nebo dokonce chlapa a šmejdili mi po bytě.Proč muselo tohle zajít tak daleko?Na tom chudákovi je znát na první pohled,že je týraný.Po týdnu si toho všimla nová ředitelka školy a za pár dní už byl v nemocnici.Navíc ty zrůdy už měli problémy před tím s dětma.To jsem zvědavá,jaký jim napařej trest a tý babě ze sociálky taky!Na tohle by měly být ty nejvyšší tresty,to dítě se už z toho nevzpamatuje.

Další odpovědi
Miroslavst

Běhá mi mráz po zádech, když vidím popisované. Z jakého důvodu se tak chovají ti, kteří to provádějí opravdu nevím. Nedá se však hovořit ani o lidech, ani o rodičích.
Takové nestvůry existují, ale je pouze na nás všech ostatních zda s tím něco uděláme. Pokud je okolí nečinné, bude to takovým nestvůrám procházet. Samozřejmě, že se píše, že někteří na to upozorňovali, zřejmě však málo důrazně.
Nechci oplácet zub za zub a oko za oko, ale v tomto případě udělám vyjímku a přeji jim krásný pobyt ve vězení. snad se na nich ostatní vyřádí tak jako řádili oni na bezbraném dítěti.

led

To sú len zploditelia, titul rodiča im nepatrí. Neviem sa vyjadriť, z akého dôvodu sa tieto tvory tak správali.
Ale, ako som si všimla všetci nahlasovali, ale kto zasiahol? Nahlásim a čakám nečinne? Takže zodpovední sú všetci, ktorí o tom vedeli, celá spoločnosť. Ak zákon v takomto prípade neumožňuje zasiahnúť, je to zlý zákon a treba ho zmeniť! Chrániť človeka nie je protizákonné a protiľudské.
Zamyslím sa na prípade šoféra. Vybehne mu pred auto dieťa, strhne volant a narazí, zraní sa. Koná v záujme dieťaťa, nie vo svojom. Prečo v iných prípadoch tak nekonáme?