Zvědavý

Proč vždycky, když se o něčem v naší politice mluví (třeba o novém zákonu), tak se k tomu vyjadřuje i Kalousek?

Minimálně tedy ve zprávách. Já vím že on je z opozice ale není ani lídrem svojí strany a mě se zdá že je pomalu jedinej co se z opozice k něčemu vyjadřuje (především když mluví Babiš má Kalousek okamžitě negativní reakci) Vím že ho nemá rád protože my vzal jeho post ale mě zajímá proč se ten král korupce prořád do všeho plete a není rád že ho za to podplácení dávno nezavřeli ?? Proč se k tomu nevyjadřuje Karel ten je lídrem Topky nebo Okamura z úsvitu nebo z Ods. Všechno vidím vetovat jen Kalouskem.

Odpovědi
jmhad

Jednoduchá odpověď by byla ta, že se to našim sdělovacím prostředkům hodí. Ale pak by přišla otázka – proč se jim to hodí a komu vystupování Kalouska vlastně slouží. A na to už jednoduchá odpověď není. Jsou to zcela zřejmě ti,kterým sloužil v různých vládních funkcích a jejichž zájmy prosazoval. Třeba církev. Druhou věcí je, že je předsedou stranického klubu TOP a to mu podle regulí dává právo vystoupit ve Sněmovně kdykoliv, k čemukoliv a kecat jak chce dlouho. A vlastní TOP 09 vznikla jako zháloha a odnož ODS tzv přeběhlíky z jiných stran V době svého vzniku se jí přezdívalo HOP 09

lexx

kalous ušatý chemik promovaný rozumí absolutně všemu ve Vesmíru a nechce upadnout do zapomnění tak občas (neškodně) vystrkuje růžky a kritizuje to čemu nerozumí