Lotr2008

Proč vždy po delší době nepřítomnosti u počítače vypadne WiFi připoení?

Obvykle je to po hodině. Počítač vždy musím k WiFi připojit kliknutím na „Připojit“. Proč to vypadává? Může to být nastavením v PC?

Odpovědi
Hufnágl

Tak to se mi stává u jednoho z NTB, který je vzdálen asi 5 metrů od modemu, ale má bariéru 3 stěn.

Roman71

Pokud je v tom počítači Windows 10, tak mám pocit, že tenhle „nešvar“ už se na nějakém fóru řešil 🙂

Dochy

Nevím co s tím, vím že W10 na notebooku mi něco podobného dělají sami… Jen to mám zpravidla proložené uspáním. Už se znovu nepřipojí a je jedno kolikrát jim při ručním přihlášení zatrhnu že se maj připojovat automaticky…