Avatar uživatele
ten který je

Proč vyžaduje e- shop registraci a osobní údaje?

Chtěl jsem si koupit boty přes e – shop a podmínkou úspěšného nákupu byla nejprve registrace,včetně dne,měsíce a roku narození.
To mě odradilo.Název společnosti uvádět nebudu,ale společnost je v každém českém obchodním centru,kde má kamenné prodejny.Na co jsou jim údaje jakého dne jsem se narodil?Děkuji.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Ametyst před 1083 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nassin

Kdybys byl nezletilý a chtěl si koupit něco, co můžou jen dospělí … tak to je jeden z důvodu proč požadují datum narození.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
xiperio

Myslím, že to není k vůli plnoletosti. To by tam bylo prohlášení, že je Vám aspoň 18 let. Je to jenom pravděpodobně k vůli jejich interní statistice zákazníků. Pokud máte nedůvěru, tak tam napište smyšlené datum.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ametyst

S tím jsem se nesetkala, a rychle bych registraci a nákup ukončila. Možná nás podobná zvěrstva čekají s kovidpasem. Vláda nejdřív podnikatele dusí až k agonii a pak je ještě využije na represe proti zákazníkům?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Myslím, že nejblíž je Pepa25. Mně osobně je úplně jedno, jestli o mně někdo ví, že jsem si koupil sejra nebo buřta, takže s osobními údaji nedělám žádné tajnosti. Za to jsem dostal od Billy a Globusu k narozeninám poukazy na celkem slušnou slevu. Může to tak mít i e-shop.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
ten který je

Ametyst:Ani jsem se nezaregistroval,ať si to strčí za klobouk.

před 1083 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

Nedostanete dárek (poukaz na slevu na nákup) k narozeninám 😉

před 1083 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

Žádnou žebračenku nepotřebuji.:-)

před 1083 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek