ten který je

Proč vyžaduje e- shop registraci a osobní údaje?

Chtěl jsem si koupit boty přes e – shop a podmínkou úspěšného nákupu byla nejprve registrace,včetně dne,měsíce a roku narození.
To mě odradilo.Název společnosti uvádět nebudu,ale společnost je v každém českém obchodním centru,kde má kamenné prodejny.Na co jsou jim údaje jakého dne jsem se narodil?Děkuji.

Nejlepší odpověď
Nassin

Kdybys byl nezletilý a chtěl si koupit něco, co můžou jen dospělí … tak to je jeden z důvodu proč požadují datum narození.

Další odpovědi
xiperio

Myslím, že to není k vůli plnoletosti. To by tam bylo prohlášení, že je Vám aspoň 18 let. Je to jenom pravděpodobně k vůli jejich interní statistice zákazníků. Pokud máte nedůvěru, tak tam napište smyšlené datum.

Ametyst

S tím jsem se nesetkala, a rychle bych registraci a nákup ukončila. Možná nás podobná zvěrstva čekají s kovidpasem. Vláda nejdřív podnikatele dusí až k agonii a pak je ještě využije na represe proti zákazníkům?

Hlada

Myslím, že nejblíž je Pepa25. Mně osobně je úplně jedno, jestli o mně někdo ví, že jsem si koupil sejra nebo buřta, takže s osobními údaji nedělám žádné tajnosti. Za to jsem dostal od Billy a Globusu k narozeninám poukazy na celkem slušnou slevu. Může to tak mít i e-shop.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

ten který je

Ametyst:Ani jsem se nezaregistroval,ať si to strčí za klobouk.

Pepa25

Nedostanete dárek (poukaz na slevu na nákup) k narozeninám 😉

ten který je

Žádnou žebračenku nepotřebuji.:-)