ferenc

Proč vysílá tv Kinosvět na satelitu pouze od 20 do 22 hodin?

Odpovědi
marci1

Odpověď TV KinoSvět : „V tomto časovém rozmezí měl Skylink volnou satelitní kapacitu a s ohledem na naše programové záměry nám toto řešení připadlo v daném okamžiku jako ekonomicky pro obě strany nejoptimálnější.“
Leoš Pohl, jednatel Československé filmové společnosti, provozovatele dokumentární stanice KinoSvět.
🙂

Zdroj: http://www.pa­rabola.cz/clan­ky/5393/kinos­vet-chce-expandovat-na-slovensko-a-rozsirit-satelitni-distribuci/