Boy 13

Proc vypadaji pokladny v ceskych hypermarketech otresne a v Nemecku ne?

Proc treba retezec Ahold nebo Kaufland necha v ceskych hypermarketech stary pokladni systemy, ale u nich bych si to nedovolil? Zkuste si nekdy schvalne vsimnout, az si pujdete nakoupit, v jakym hroznym stavu jsou pokladny.

Nejlepší odpověď
Mám se rád

Nevím, žádných otřesných starých pokladen jsem si nevšiml a pokud jde konkrétně o Kaufland tak ten je u nás ve městě dokonce po renovaci.

Další odpovědi
orestez

Hytlermarketové pokladny v Česku jsou funkční. Němci to mají furt rozbité, tak to mění za jiné a zkoušej co to vydrží.

anonym

To je jednoduché. Německo je ve všem na před a v hodně věcech je lepší. Jako platy, ceny, kvalita potravin atd. Kdysi jsem tam chtěl jít bydlet ale když ted vidím tu situaci, tak raději zůstanu tady. Sice jsme v lecčem pozadu, ceny vysoké a technika zastaralá ale aspon ČR patří k nejbezpečnějším zemím na světě a především v Evropě.

terry

Ve všech Kauflandech to není stejné.
Stejně to bude i u Aholdu.
Některé jsou novější, jiné čekají na obnovu.

dubraro

Poklady se průběžně vyměňují, takže někde jsou starší a někde novější. Fungovat musí v každém případě.
Větší problém vidím v organizaci, než v technice. Když přijdu do Kauflandu v Praze, sedí za pokladnou ženy typu IQ 60, věk 60, váha 160 a jejich práce připomíná stávku za plného provozu. V Havířově jsou pokladní mladé a šikovné a odbavují zákazníky odhadem trojnásobnou rychlostí.

Kryšpín

V Německu zkoušejí odolnější proti napadení provozu hackery.

Jenom si představuji, jak by prodej vypadal při vypnuté počítačové síti

annas

Proč? Na vaši otázku se dovíte nejlepší odpověď u majitelů, tedy těch, jimž hypermarkety patří.

Jinak je možné se dočíst, že např. Alebert představuje nové konceopce svých prodejen . Nejde jen o potraviny, ale i o jiné technologie, tedy i pokladny.

U nás rekonstruovali Albert asi před 2 roky, je modernější než byl, nevím, jaký systém využívají pokladny, ale jako kupující na nich nevidím nic špatného.

Źiji na Moravě, nikoliv v Nfěmecku, tak to neřeším. Dojde ke změně, netuším…