Stařík2

Proč vybírají do TV Prima do pořadu Prostřeno feťáky, jako je to např. tento týden od 29. 2. do 4. 3. 2016?

Proč vybrali do TV Prima – Prostřeno potetovaného primitivního feťáka ?

Nejlepší odpověď
ten který je

Je mi to celkem jedno kdo tam vystupuje.Tyto pořady které se na diváky dennodenně valí ze všech hlavních vysílacích kanálů jsou mi ukradené.Taková tv záplava všelijakého klohnění je pro mne ztráta času.To už nemluvím o přiblblých časopisech,kde je to samé.

Další odpovědi
Agneta

Prima a Nova jsou víš co…(dělají program pro hloupější lidi):D

Petruse20

Právě aby se o tom mluvilo (jak teď ty) a lidi na to koukali.

Kryšpín

Ovčani potřebují kvalitní zábavu, dostatek obarveného a éčkového papů, slibotechny před volbami a poté dají pokoj

Drap

Ptáš se dobře, ale na špatném místě. Pokud vím, tak nikdo z nás nevybírá soutěžící do televizních programů. Zkus si napsat do Primy