marci1

Prostě nás oblbují.Citace paní redaktorky Saši Šeflové: „Titulek musí upoutat, donutit čtenáře na článek kliknout“. 🙂
„Novinář, který se pohybuje v bulvárním světě, musí umět psát, nesmí se bát lidí, a hlavně se nesmí bát tyto lidi oslovit i s věcmi, které se jim nemusí líbit.“
http://www.ibes­tof.cz/media-a-literatura/sasa-seflova---redaktorka-super.cz.html

Další odpovědi
autacek

Lentilky pod kobercem taky dobrý, nicméně v odkazovaném článku bylo třeba si počkat, ono to nalévání přeci jen chvíli trvá.

anonym

Možná proto, že čteš bulvár 🙂 ten ti přišije plastiku pohlavního ústrojí i poté co vylezeš od zubaře jen aby měli chytlavý titulek. Realitou se zpravidla vůbec nezatěžují, až se divím že je pro dramatičnost ještě nenafoukli v nějakém fotoeditoru.

anonym

Bulvár ti přišije plastiku pohlavního ústrojí i poté co vylezeš od zubaře jen aby měli chytlavý titulek. Jsou to proslulí lháři. Realitou se vůbec nezatěžují, až se divím, že to nic pro jistotu ještě nenafoukli v nějakém fotoeditoru.

anonym

Když je dotyčná zažaluje pro pomluvu bude s tím mít spoustu výdajů, starostí a výsledkem bude jen to že se ten mizerný brak bude prodávat ještě líp.