Proč všichni říkají že Windows 8 je tak špatný?

Nyní již 1 týden vlastní notebook s Windows 8 a když překousnu hry který na tom nejdou, tak je velmi rychlí a dobrý… Taky jsem ho klel ale po posledním update je opravdu jednička.

Ono stačí jen ho trochu více prohrábnout a pak víte kam máte sáhnout když něco potřebujete.

Nejlepší odpověď
Tw!st

protože si na to nemůžou zvyknout, je to změna a oni to nemají rádi

Další odpovědi
Bedy

Já jsem Windows 8 zkoušel od odby, kdy byla uvolněna testovací verze.
Sám prostředí „metro“ mám na svém mobilu – tam se mi líbí, jsem spokojen. Ale na nedotykovém displeji je to hrůza. No a když si přepnu klasické, chybí mi nabídka Start. Přijde mi to takové narychlo splácané.
Windows Phone se jim hodně povedl, ale na Windows 8 mohli pracovat ještě déle.

anonym

najmenšia vada je to, že je to nové a ZASA iné.
potom, že kopec veci na tom nebeží
a najvacsia že je to windows.

anonym

to je jednoduche … protoze kazdy rozumny clovek tak nejak citi ze plati za neco co ma sice v nazvu vyssi cislo, ale ve skutecnosti je to hure pouzitelne nez ta predchozi verze … microsoft se bohuzel doupousti toho ze svuj system nevylepsuje, ale spis ho s kazdou novou verzi zhorsuje a pri sve nadrzlosti za to chce jeste zaplatit