Avatar uživatele
Zvědavý

Proč všichni dělají takový humbuk kolem svatby Pippy Middleton?

Nač všechen ten povyk?! Čím je významná? Je jen sestra někoho, kdo se přivdal do královské rodiny. díky

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 2525 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Humbuk kolem toho dělá leda bulvár, a to proto, že sleduje kdejakou alespoň trochu slavnou pippinu, aby měl o čem psát.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

😉
Protože se snaží nádechem exklusivity a výjimečnosti zvýšit sledovanost…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Nečtu Blesk ani jiné plátky, takže o humbuku nic nevím. Ale udělala jsem výjimku a nahlédla do Blesku. Stejné se píši na ostatních stránkách podobných časopisů, které jdou po senzacích, které se týkají života někoho známého či lidí z jejího okolí.

Vkládám odkaz, v němř je článek o Pippy.
"Pippa Middleton (33) se sice nepyšní žádným šlechtickým titulem a vlastně je to obyčejné britské děvče, královským manýrům se ale naučila velmi rychlle.

Díky sestřině veselce se z Pippy rázem stala celebrita, na rychle nabytou slávu si snadno zvykla a s radostí z ní těží i ona i média.

V odkazu najde i video, jak se svět do Pippy zamiloval.
http://www.bles­k.cz/clanek/ce­lebrity-kralovske-rodiny/469394/kr­alovske-manyry-pred-svatbou-pippy-middleton-sklenik-za-3-mega-a-utrum-pro-meghan-markle.html

Anglický tisk to nějak neřeší, jen píše, že to byla svatba roku s některými aspekty královské svatby.

https://www.washin­gtonpost.com/en­tertainment/ce­lebrities/high-society-pippa-middleton-to-marry-at-almost-royal-event/2017/05/20­/68921b78-3d23-11e7-a59b-26e0451a96fd_­story.html

Upravil/a: annas

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?fcoop Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

  1. ne všichni
  2. zajímavé je pro někoho to, co jsi označil slůvkem JEN.
  3. média o něčem informovat potřebují

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Jaký humbuk?
Žádný jsem nezaznamenala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Asi jsem mimoň, vůbec nevím o co jde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Všetci nie. Kto to je Pippy Middleton, čím ovplyvňuje vedomie a svedomie národov Strednej Európy, má nejaký vplyv na počasie? Tak „Nač všechen ten povyk?“ Odpoviem si sama: Na zvýšenie ziskovosti bulvárnych médií a odklonenie pohľadu občanov iným smerom spôsobom „Chlieb a hry“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

Všichni?kdo všichni?Pouze bulvární plátky,takže novináři,a ti,co to řeší.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… proč všichni? mně je to třeba fuk …

před 2525 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek