dmatejek777

Proč všechny věci od Vietnamců(oblečení, pyžama, věci) smrdí ,,Větnamčinou?" Odkud tento zápach pochází?

Nejlepší odpověď
zjentek

převážně je to pach syntetiky- chem. látek užitých při procesech výroby. Pokud máme na mysli totéž, tak tento pach „větnamčinou“ většinou pochází z číny ,)

Další odpovědi
bolak

taky mě to zajímalo :) > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-vsechny-vietnamsky-trznice-smrdej-stejne

mosoj

To máš jedno. Od našich obchodníků smrdí to samé zboží drahotou !