Lgee

Proč volit Babiše?

Chci, aby vyhrál Babiš, ale furt se mi tam nějak nechce, protože si furt říkám, že ten jeden hlas beztak nic nezmění, a když nevyhraje, akorát budu naštvanej, že sem tam vůbec chodil.

Nejlepší odpověď
marci1

Když chceš, aby se stal prezidentem Babiš, musíš také vědět proč. 😄 A kdyby si říkali všichni, že jejich jeden hlas nic nezmění, tak by volby neměly vůbec smysl. Vyhrát může jen jeden, tak proč se naštvávat? 😄

Další odpovědi
Mravenec

Mně volba i s cestou do a z místnosti zabrala asi 15 minut.

Rokio

Jsem sice sympatizant Petra Pavla, ale pokud vím, tak Babiš nechce Euro.

Ametyst

Je to o trochu lepší volba, než zvolit vojáka, který je cely život zvyklý poslouchat rozkazy. Jak známo, politika sem jde z Bruselu.

Dochy

Popravdě mně nějak nic nenapadá. Ale reálně: Pokud si tohle řeknou další 2 miliony lidí, budu já moct zůstat v klidu 😉

Otázka tady by asi neměla být „proč volit Babiše“, ale „Proč a zda jít volit“. A kdysi, ač soupeři co se hádali o každej hlas, schodně říkali: „Jděte volit. Ať už budete volit nás, nebo je, pojďte volit“

Arne1

To opravdu netuším, proč ho někteří chtějí volit. Je mi záhadou, jak je možné že dosud neskončil v propadlišti dě­jin.

GM

Jen hezky zvedni zadek a běž, za pokus to stojí a každý hlas se počítá.

plebs

A. Babiš měl odstoupit zcela jasně bylo vidět že nemůže vyhrát.

Ametyst

Nejhorší je, že naši volbu můžou zmršit lidi, kteří se tu v tom s námi nemusí plácat, a žijí v zahraničí. Informace nemají, ale myslí si, že mají. Jsou vedle, a zvolí, jak velí media: špína na Babiše, světlý obrázek generalissima. Jim to může být fuk, ale něco zvolí pro nás.

led

Ametyst, niekedy pohľad zvonku dokáže odhaliť to, čo vnútri nevidieť.
Ja sice voliť v ČR už nemôžem, ale stále pre mňa platí „Nejen Slovensko, ale taky Česká země, je má Vlast.“

Ametyst

Led: mluvím o světě, a ne o nejbližším mrňavém státečku, kde asi mnoho Čechů nežije. Mluvím o tom, jak volí Češi, kteří žijí ve světě, kde mají třeba daleko i na ambasádu. Zde výsledky, přesně to jsem čekala: https://www.sez­namzpravy.cz/p/vys­ledky-voleb/2023/pre­zidentske-volby/kolo/2/zah­ranici

Pepa25

Musím říct, že toto odsuzování spoluobčanů, kteří z jakéhokoliv důvod a jakkoliv dlouho zrovna pobývají v zaraničí mě NEBETYČNĚ ŠTVE! Proč by měl být někdo, kdo je zrovna semestr na studiích v cizině občan druhé katagorie? V čme je jeno názor horší než nějaké babičky z vesnice, která má informace o politice také hlavně z médií?? A k poslední větě: evidentně jim to není fuk, když se voleb účastní, což je pro ně časově i nákladově obvykle několikanásobně náročnější než lidí, kteří volí doma.
Takže zkrátka: štve vás, jak volí lidé v zahraničí, nic jiného. Co když právě ten odstup od české politiky jim umožňuje ji lépe hodnotit?

Rokio

marci1: To se nikdy nestane. Vždycky se najdou lidi, kteří volit chtějí a volit půjdou.

Rokio

Babiš má také hodně zkušeností s politikou.

da ny

Nesedí mi ani jeden a euro ještě, hodně dlouho nechci. Mám dojem, že naše životní úroveň klesla už dostatečně. 😉
Mnozí voliči za prezidenta, už Babiše „nechtějí“ . DOUFAJÍ a přejí si, aby se stal PREMIÉREM po volbách v r. 2025. Pokud by byl prezidentem, nemohl by být premiér vlády.