Avatar uživatele
Lgee

Proč volit Babiše?

Chci, aby vyhrál Babiš, ale furt se mi tam nějak nechce, protože si furt říkám, že ten jeden hlas beztak nic nezmění, a když nevyhraje, akorát budu naštvanej, že sem tam vůbec chodil.

Zajímavá 0 před 453 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Když chceš, aby se stal prezidentem Babiš, musíš také vědět proč. 😄 A kdyby si říkali všichni, že jejich jeden hlas nic nezmění, tak by volby neměly vůbec smysl. Vyhrát může jen jeden, tak proč se naštvávat? 😄

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mravenec

Mně volba i s cestou do a z místnosti zabrala asi 15 minut.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Jsem sice sympatizant Petra Pavla, ale pokud vím, tak Babiš nechce Euro.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Je to o trochu lepší volba, než zvolit vojáka, který je cely život zvyklý poslouchat rozkazy. Jak známo, politika sem jde z Bruselu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Popravdě mně nějak nic nenapadá. Ale reálně: Pokud si tohle řeknou další 2 miliony lidí, budu já moct zůstat v klidu 😉

Otázka tady by asi neměla být „proč volit Babiše“, ale „Proč a zda jít volit“. A kdysi, ač soupeři co se hádali o každej hlas, schodně říkali: „Jděte volit. Ať už budete volit nás, nebo je, pojďte volit“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

To opravdu netuším, proč ho někteří chtějí volit. Je mi záhadou, jak je možné že dosud neskončil v propadlišti dě­jin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Jen hezky zvedni zadek a běž, za pokus to stojí a každý hlas se počítá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

A. Babiš měl odstoupit zcela jasně bylo vidět že nemůže vyhrát.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ametyst

Nejhorší je, že naši volbu můžou zmršit lidi, kteří se tu v tom s námi nemusí plácat, a žijí v zahraničí. Informace nemají, ale myslí si, že mají. Jsou vedle, a zvolí, jak velí media: špína na Babiše, světlý obrázek generalissima. Jim to může být fuk, ale něco zvolí pro nás.

Avatar uživatele
led

Ametyst, niekedy pohľad zvonku dokáže odhaliť to, čo vnútri nevidieť.
Ja sice voliť v ČR už nemôžem, ale stále pre mňa platí „Nejen Slovensko, ale taky Česká země, je má Vlast.“

Avatar uživatele
Ametyst

Led: mluvím o světě, a ne o nejbližším mrňavém státečku, kde asi mnoho Čechů nežije. Mluvím o tom, jak volí Češi, kteří žijí ve světě, kde mají třeba daleko i na ambasádu. Zde výsledky, přesně to jsem čekala: https://www.sez­namzpravy.cz/p/vys­ledky-voleb/2023/pre­zidentske-volby/kolo/2/zah­ranici

Avatar uživatele
Pepa25

Musím říct, že toto odsuzování spoluobčanů, kteří z jakéhokoliv důvod a jakkoliv dlouho zrovna pobývají v zaraničí mě NEBETYČNĚ ŠTVE! Proč by měl být někdo, kdo je zrovna semestr na studiích v cizině občan druhé katagorie? V čme je jeno názor horší než nějaké babičky z vesnice, která má informace o politice také hlavně z médií?? A k poslední větě: evidentně jim to není fuk, když se voleb účastní, což je pro ně časově i nákladově obvykle několikanásobně náročnější než lidí, kteří volí doma.
Takže zkrátka: štve vás, jak volí lidé v zahraničí, nic jiného. Co když právě ten odstup od české politiky jim umožňuje ji lépe hodnotit?

Avatar uživatele
Rokio

marci1: To se nikdy nestane. Vždycky se najdou lidi, kteří volit chtějí a volit půjdou.

Avatar uživatele
Rokio

Babiš má také hodně zkušeností s politikou.

Avatar uživatele
da ny

Nesedí mi ani jeden a euro ještě, hodně dlouho nechci. Mám dojem, že naše životní úroveň klesla už dostatečně. 😉
Mnozí voliči za prezidenta, už Babiše „nechtějí“ . DOUFAJÍ a přejí si, aby se stal PREMIÉREM po volbách v r. 2025. Pokud by byl prezidentem, nemohl by být premiér vlády.

Nový příspěvek