voldemort008

Proč Voldemort důvěřoval Snapeovi??

V prvním díle, když ho měl Quirel nebo jak se jmenoval, zezadu na hlavě, muselo být Voldemortovi jasný, že Snape je proti němu ne?? Anebo proč Quirel neřekl Snapeovi, že má na hlavě Voldemorta?? Přitom až do posledního dílu Voldemort Snapeovi důvěřuje…

Nejlepší odpověď
Lucijej

Snape celou dobu patřil k onejo blíbenějším soupencům Voldemorta. Ale když se ho Snape nepokoušel najít po té, co Voldemort zmizel a navíc celou tu dsobu zůstal v Bradavicích pod ochranou Brumbála, začal o něm Voldemort pochybovat, proto mu o něm Quirel nic neřekl. Ale když se potom ve čtým díle Voldemort se Snepem znovu setkali, tak ho Snepa přesvědčil svýma argumentama – že Bradavicích zůstal, aby nadále špehoval Brumála, takže měl soustu informací, které se pak Voldemortovi hodilo, takže ho vzal na milost a znovumu uvěřil.

Další odpovědi
Ella

Snape byl skvělej v nitrobraně, takže se dokázal bránit Voldemortovi, když si chtěl přečíst jeho mysl… dokázal ho oklamat. Quirell asi neměl Voldemorta na hlavě celuo dobu, asi až když šel pro ten Kámen, protože předtím byl Harry přece v Zapovězeném lese a tam potkal Voldemorta, když pil krev jednorožce…