Avatar uživatele
dust8

Proč vlastně ženám vadí, když je muž něžně plácne přes zadek, když jim to vlastně nezpůsobuje žádnou bolest či újmu?

Nemyslím nějakou ránu, prostě nic bolestivého.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, paul1 před 597 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Justin1

Zadek je zóna s omezeným přístupem, kam majitel nechce pustit jen tak někoho.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
magorvkleci

Podle mne ženám vadí, když je muž něžně plácne přes zadek, protože je tím ponižuje na pouhý sexuální objekt. Tímto gestem muž demonstrativně opomíjí ženino myšlení, vůli, touhy, sny a vůbec možnost intelektuální komunikace s ní.
Žena je konec konců taky člověk, to se nedá nic dělat.

Upravil/a: magorvkleci

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Jak kdy a jak které.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Já bych raději něžně pohladil, než plácal.

Upravil/a: df

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Stejně, jako není voják, jako voják, tak není baba, jako baba. To je asi tak celý příběh, jako. 🙂

Buďto to vycítíš, nebo nevycítíš, a pak narážíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kazatel

Když nějakou ojedeš, tak jí to taky nezpůsobí bolest ani újmu, musí s tím ale souhlasit. Může to být nepříjemné, stejně tak když tě kolegyně, nebo kolega pohladí po vlasech, nebo ti přejede rukou přes poklopec. Tak snad jsi to pochopil.

Upravil/a: Kazatel

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sameotazky

Protože nikdo není zvědavej na nějakého vošousta. Jestli ti to přijde normální a nechápeš co je na tom špatně, běž se léčit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Možná se mýlím, ale zdá se mi, že v Brazílii je to normální a myslím že když muž na procházející hezkou ženu obdivně pískne, nebo utrousí nějakou poznámku, tak to bere jako pochvalu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Vtipné vyjadrenia „odborníkov – mužov“ s ich znalosťou toho, čo ženám vadí 😹

Nový příspěvek