Funna

Proč vlastně existuje tenhle server…

když si v příspěvku od Dr.Axla přečtu – cituji: „Převažuje pustá drbárna s nehorázně chybnými a laickými odpověďmi v odborných rubrikách – v rozporu s platnými zákony.
Na odborná témata jsou vhodnější specializované profesionální a seriózní ověřené servery“

Zasílejte proto jen otázky typu:
Jaké je u vás počasí?
Co si dáte k snídani?
Kdy vám vylezly první zuby?

I když tohle by mohlo být v rozporu s kodexem, protože se to může považovat za chat......

Navrhněte tedy vhodná témata k otázkám.....

PS pro toho co pořád maže tuhle otázku: baví vás vymýšlet si podivné důvody ke smazání jako je nevhodný obsah (porušení kodexu – např. vulgarity, urážky apod.)…prosím uvést konkrétní urážku, vulgaritu…děkuji…
a klidně ty sem napíšu po DESÁTÉ…

Nejlepší odpověď
hanulka11

to už je po kolikáté, asi dneska někdo trhá rekordy v mazání :D:D jo asi mu šíbe:D:D

Další odpovědi
anonym

Gratuluji. Máš výdrž a mou podporu.

Matthew

To chce asi pevné nervy … a lze vidět alespoň kdo vám maže ty otázky ??? :)

Kamionacka09

Kdybych mohla dam ti rovnou 100 bodu,moc hezky napsany,jen tak dal.

fcoop

Co nedělá orel? Nechytá mouchy.
Třeba dělá chybu,že je nechytá,jak např. dopadl Palivec.

annas

Odpovídám už potřetí nebo počtvrté. Nějak nechápu, že okopírování slov jiného uživatele je považované za vulgaritu a urážky.:-))

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ztraceny-doklad-k-reklamaci

Funna

nejspíš záleží na tom, kdo tu vulgaritu použil…a ne proč!

Sůwa

Protože zmizel můj příspěveček, tak je celkem jasné, kdo to smazal 🙂

Funna

Sůwičko..to je v pohodě..mě už toho dneska zmizelo…když pominu otázky, tak taky odpovědi, které fakt nijak v rozporu nebyly, jen se dotkly…potrefených hus .-)

Funna

Matthew…já to nevidím…kdokoliv zlatý, stříbrný…ale samozřejmě, že mám tip .-)
hanulka11…zatím jen 9×…už jsou tipovačky na nekonečno 🙂

hanulka11

je to smutný příběh.....