Drap

Proč vlada musí děla reformy ?

Je toto ten pravý důvod ?
http://letecka­posta.cz/525529553
Doplňuji:
Takže ani změna nám nepomůže ?

Nejlepší odpověď
briketka10

včera mi to poslala kamarádka a byla jsem dost rozhořčena – co dodat jsou to vypráskaní zmetci, všichni do jednoho a my na to doplácíme !!
Doplňuji:
jo změna, až budou nové volby ?? myslíš, ale tam budou zase ti samí šašci tak koho volit ?? usekat jim hlavy na špalku !! parchantům !!
nic nepomůže ani demonstrace..

Další odpovědi
led

Aj vo vládach sú ľudia a žiadny človek nie je neomylný. Prepáčte, okrem: „kto nič nerobí, nerobí ani chyby“. Chyby predchádzajúcich vlád a chyby svojej vlády potom musia naprávať pod krycím názvom: reformy. Nebojte sa, aj nasledujúce vlády budú podľa tohto kľúča robiť reformy ďalej.
Doplňuji:
Zmena pomôže, ako ináč sa presvedčia, že znova urobili chybu?

pusinka50

No a právě proto se musí dělat reformy, když ze státní kasy není už co ukrást. Důchody nám ukradli 77 miliard. Ženy nerodí děti z obavy nedostatku peněz a děti již narozené povětšinou študují, přece si nebudou mazat ruce s řemeslem. Výrobní podniky jsou všechny rozprodány, vietnamci neplatí daně, ukrajinci pracují za minimální mzdu a konkurují tím české pracovní síle. Cikáni žijí jen z dávek, které tahají nám z kapes. Nezbylo už nic, už jen ty naše, povětšinou poloprázdné, kapsy. Tak se snaží je honem rychle vyprázdnit úplně, než se totálně zhnuseni stačíme rozkoukat a budeme se za pár let hodně divit a nadávat si za svůj laxní přístup, že jsme s tím měli něco udělat dřív, než bylo pozdě. A jde o naše děti a ti, místo aby si vesele užívali mládí, jsou bez práce a taky zhnuseni tím, co je v téhle republice ještě čeká.