pepe88

Proc vetsina zamestnancu donasi na druhe?

Žalovani

Nejlepší odpověď
anonym

To je národní sport, bonzáctví, ale já v tom vidím neschopnost žalujícího a chce si tím udělat „oko“ u vedoucích pracovníků. Takovému, zjištěnému bonzákovi dát deku!

Další odpovědi
da ny

Nezapomíneme na to, že:
Někteří vedoucí pracovníci v rámci „bossingu“, šikany tzv. bonzáctví podporují a sami vyžadují …
Některým zaměstnancům (a kamarádíčkům) z toho stále plynou jisté výhody (odměny, lehčí práce, výhodnější směny). Pak je to začarovaný kruh.
Čech byl v každé historické době papežštější než papež.
Rektální alpinismus mívá zelenou :D

arygnoc

to je taká typicky česká vlastnosť (bez urážky, to je realita).

záleží na vedúcom pracovníkovi.
kedysi som na šumpersku v jednej fabrike šéfoval 40-im ženským – a že to bola fuška!, a nejaké donášanie som zarazil hneď a zaraz – proste ma to nezaujíma, nech si to vyriešia medzi sebou.

to, že si jedna druhej kradli vajíčka, bol ich problém, v práci museli makať spolu.
a to ma zaujímalo, nič viac.

;-Q

anonym

Aby vypadali u vedení lépe,není to ale v každém případě stejné,nezapomeň,že někdy jim dát za pravdu musíš,když někdo maká a druhej se fláka a bere stejný prachy,tak to někdy toho žalujícího asi nas..e.

ivzez

Většina zaměstnanců na nikoho nedonáší.
Kde to probůh pracujete?!!

štamgast

Protože si chtějí šplhnout u šéfa, lezou mu do zadku aby získali lepší pozici.

Lamalam

Jak jsi na to přišel? V mém zaměstnání jsem si toho nikdy nevšimla.

talka

Souhlas s ivzez!!!

Pepa25

Neumím odpovědět, protože si nemyslím, že je to většina