Proč většina lidí není zásadových?

Nejlepší odpověď
ivzez

Neznám nikoho, kdo by nebyl zásadový.

Podle mne je naopak většina lidí zásadových.
Jenom má každý ty zásady trochu jinak …

Další odpovědi
Hornisse

Přirozený výběr. Přežívá ten, kdo se přizpůsobí, ne ten, kdo lpí na zásadách, které už mohly pozbýt platnost. Jinými slovy, přílišná zásadovost je na škodu a proto se moc nevyskytuje. Částečná zásadovost je ale běžná.

zjentek

jsou hodně zásadoví- z principu na ně není spoleh ..ať už ti slíbí cokoliv, tak tuhle svou zásadu poruší jen málokdy ,)

anonym

Nemyslím si to – jen ani zdaleka ne každý vyznává stejné zásady, jako ´ty´…
😉

Pipka

Nuda?