FlAsh_7

Proč většina lidí na akciovém trhu tratí?

Odpovědi
Lgee

Je vidět že tomu nerozumíš, jde o to že je existuje například 1000 velkých subjektů které točí stále dokola, to stejné na burze, normální člověk nemá šanci vydělat. Vydělá jen horních pár stovek miliardářů..

xiperio

Nevím jestli většina. Ale dost už prodělalo. Protože neměli relevantní informace, a špatně to odhadli.

Zvidatel

Protože plno lidí do toho jde bezmyšlenkovitě, bez znalostí, bez zkušeností a často do velkého rizika – bez zhodnocení situace. Někteří jen zkouší po menších částkách. A někteří zkoušejí i po větších částkách – o které pak příjdou.
Ale zase neříkal bych tomu většina.

Drap

Proč myslíš že většina? Odkud máš ten údaj? Nebyl by nějaký odkaz?

dudu

Investovat do akcií s vidinou brzkých zisků bez základních znalostí je v podstatě finanční sebevražda. Většinou nerespektují investiční horizont těchto obchodů a při shortování v krátkých pozicích jsou, proti velkým hráčům využívajícím dnes sofistikované počítačové programy, zcela bez šance.