Adri ..

Proč většina lidí kouká při přemýšlení směrem nahoru ?

Čekají snad, že jim bůh řekne odpověď ? Nebo že si uvidí do hlavy ? Nebo proč teda vůbec ?

Nejlepší odpověď
anonym

Komu není shůry dáno,tomu není pomoci!

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

jde o řeč těla, jsou fixy, které prostě jen velmi těžko ovlivníme – stejně tak jako třeba při lhaní uhýbavý pohled a pohled dolů, ruka v tváři. Při nepříjemném rozhovoru ve stoje skřížené ruce (obrana) nebo naopak při nákolnosti „otevřená“ náruč a postoj přímo k protějšku.

Pohled nahoru může vycházet z hledání odpovědi v okolí (prostoru)

Drap

Každý má nějakou pomůcku. A je lepší se dívat nahoru, než se dloubat v nose

samicek333

Mně se stačí koukat na chytrého člověka a inteligenci chytnu od něj :D

hanulka11

asi čekají, že jim spadne odpověď z nebe

veruska

Možná protože ten nahoře ví všechno.