Proč „vegani“ nesnáší pohled na syrové maso?

http://postim­g.org/image/wmo­tlbvqf/
http://postim­g.org/image/o­eg1kyof3/

Nejlepší odpověď
iceT

Prdlajs, by si rádi dali kus masa, ale nebudou se přece shazovat, když jsou ti vegani…:-) si dělám srandu:-)

Další odpovědi
Lamalam

Nesmysl. Manžel je téměř výhradní masožravec a pohled na syrovou zeleninu mu nic nedělá.

Elfka Andy

Asi proto, že jim to připadá hnusné, nechutné, nespravedlivé a je to pro ně vražda? Jaký by ti bylo dívat se na rozřezaný tělo člověka, naservírovaný na lince? Asi tak se cítí vegetariáni a vegani, když vidí syrové maso.

marci1

Odmítají konzumaci živočišných produktů a jakéhokoli využívání zvířat k lidskému užitku. Proto nesnáší i pohled na syrové maso. 🙂

zjentek

a tobě už někde na zabijačce bylo v takovým prostředí hezky? Podle mýho je to tam „jak u prasat“, asi se líp „dejchá“ v lese..
To máš různý, napřed si cestou vyspělosti každej řeší a volí svou vlastní duševní hygienu a dle stupně její hloubky se pak stává buď veganem a nebo třeba řezníkem a nebo si raděj jenom čte, neboť nesnese pohled na nikoho z nich

RyuzakiKate

Nejsem vegan, ale pohled na takovéto „lahůdky“ mi taky nedělá zrovna nejlíp.

anonym

Alfka Andy, myslím, že barbakan to ví moc dobře, ale proč nedělat naschvál, no ne?

anonym

Samba, Elfka Andy, velice vás obě lituji, respektive vaše protějšky a asi budete mít rády(i) náhražku masa a laboratorně vypěstovaného maso. Nu což, proti gustu......

anonym

Děkuji ti, jsi velice citlivý člověk, ale já nepotřebuju ke svému žití ani tu náhražku, nevidím jediný rozumný důvod jíst náhražky čehokoliv, mám svoje kvalitní zdroje, potraviny, které mi neničí organizmus jako tobě. Potřebuju tady ještě pár let fungovat a z lásky k členům mojí rodiny je mou povinností dělat všechno proto, aby mi za pár let nemuseli na posteli vyměňovat plínky. Na to si jich vážím, že bych to fakt nechtěla zažít. Jsem zodpovědná za svoje zdraví a ať se ti to líbí, nebo ne, nehodlám na tom nic měnit. Můj protějšek je v naprosté pohodě, o něj neměj strach, přeji krásný zbytek večera.

anonym

Já si ale stejně myslím, že tahle otázka byla položena proto, protože se nudíš a máš chuť do někoho rejpat, to je jedno do koho a taky je jedno proč, tohle tě asi napadlo jako první, tak proč toho nevyužít, ale tuhle debatu já končím, piš si dál sám co chceš. Jdu snít svůj bezmasý sen, dobrou. 🙂

anonym

Samba, jen reaguji na odpovědi. Neber to jako rejpání. Jinak přeji krásné sny se sladkou kukuřicí! :)