Avatar uživatele
anonym

Proč „vegani“ nesnáší pohled na syrové maso?

http://postim­g.org/image/wmo­tlbvqf/
http://postim­g.org/image/o­eg1kyof3/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? redy, marci1, gecco před 3126 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Prdlajs, by si rádi dali kus masa, ale nebudou se přece shazovat, když jsou ti vegani…:-) si dělám srandu:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Nesmysl. Manžel je téměř výhradní masožravec a pohled na syrovou zeleninu mu nic nedělá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Elfka Andy

Asi proto, že jim to připadá hnusné, nechutné, nespravedlivé a je to pro ně vražda? Jaký by ti bylo dívat se na rozřezaný tělo člověka, naservírovaný na lince? Asi tak se cítí vegetariáni a vegani, když vidí syrové maso.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Odmítají konzumaci živočišných produktů a jakéhokoli využívání zvířat k lidskému užitku. Proto nesnáší i pohled na syrové maso. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

a tobě už někde na zabijačce bylo v takovým prostředí hezky? Podle mýho je to tam „jak u prasat“, asi se líp „dejchá“ v lese..
To máš různý, napřed si cestou vyspělosti každej řeší a volí svou vlastní duševní hygienu a dle stupně její hloubky se pak stává buď veganem a nebo třeba řezníkem a nebo si raděj jenom čte, neboť nesnese pohled na nikoho z nich

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Nejsem vegan, ale pohled na takovéto „lahůdky“ mi taky nedělá zrovna nejlíp.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Alfka Andy, myslím, že barbakan to ví moc dobře, ale proč nedělat naschvál, no ne?

před 3126 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Samba, Elfka Andy, velice vás obě lituji, respektive vaše protějšky a asi budete mít rády(i) náhražku masa a laboratorně vypěstovaného maso. Nu což, proti gustu......

před 3126 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Děkuji ti, jsi velice citlivý člověk, ale já nepotřebuju ke svému žití ani tu náhražku, nevidím jediný rozumný důvod jíst náhražky čehokoliv, mám svoje kvalitní zdroje, potraviny, které mi neničí organizmus jako tobě. Potřebuju tady ještě pár let fungovat a z lásky k členům mojí rodiny je mou povinností dělat všechno proto, aby mi za pár let nemuseli na posteli vyměňovat plínky. Na to si jich vážím, že bych to fakt nechtěla zažít. Jsem zodpovědná za svoje zdraví a ať se ti to líbí, nebo ne, nehodlám na tom nic měnit. Můj protějšek je v naprosté pohodě, o něj neměj strach, přeji krásný zbytek večera.

před 3126 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Já si ale stejně myslím, že tahle otázka byla položena proto, protože se nudíš a máš chuť do někoho rejpat, to je jedno do koho a taky je jedno proč, tohle tě asi napadlo jako první, tak proč toho nevyužít, ale tuhle debatu já končím, piš si dál sám co chceš. Jdu snít svůj bezmasý sen, dobrou. 🙂

před 3126 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Samba, jen reaguji na odpovědi. Neber to jako rejpání. Jinak přeji krásné sny se sladkou kukuřicí! :)

před 3126 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek