VMF

Proč ve Win 10 nelze dát ikony na ploše na nejspodnější místo?

Nevíte, čím může být, že mi veškeré složky, zástupce, koš atd. nelze dát na ploše úplně dolů? Když to zkouším, vždy se mi to vrátí o místo nahoru. (Např. koš má většina lidí v pravém dolním rohu)

Odpovědi
Mc Merkurion

…ale jde, jen nesmíš mít nastaveno zarovnat ikony k mřížce a srovnat automaticky…

led

Zrušte v ponuke ikon nastavenie automaticky,
prichytenie k mriežke ?
…aj keď prichytenie má svoje čaro, udržuje rovnaké vzdialenosti a neprekrývanie ikon
Na prazdnom mieste obrazovky klik pravým tlačítkom myši – otvorí sa menu – zobrazit – zrušte označenie automaticky usporiadať ikony