Lukáš Rusek

Proč ve hře Hobo: Tough Life vidím v dálce rozmazáno?

Hodně z vás zná českou hru Hobo: Tough Life (Život bezdomovce). Nevím proč když se svým bezdomovcem koukám do dálky, tak je to tam rozmazané. Né úplně, ale je. Mám ultra detaily a plné rozlišení. Prosím vás poraďte ostatní to mají normální. A je to verze 0.14.021 A POZOR, NENÍ TO NEJSTARŠÍ VERZE, SICE TO NENÍ KOUPENÉ, ALE JE TO TA NEJNOVĚJŠÍ, TAKŽE UŽ JE TO OPTIMALIZOVANÉ.

Odpovědi
Czechball

Pravděpodobně za to může view distance, tj. jak daleko uvidíš. Zkus jí v nastavení hry zvýšit.