Avatar uživatele
orestez

Proč ve fotbale v krajském utkání Start Brno s Krumvířem odešlo s výsledkem 4:0 (2:0)?

V Brně sever, na novém zeleném hřišti Start hostí sk Krumvíř. Hra je klidná, vtipné byly hlášky trenéra hostujícího mužstva. Křičel zcela nám známé nadávky, jako kokote. Po asi 15 minutách zápasu byl vhozen první míč do branky Krumvíře. Neuběhlo málo času a od čtení moderátora soupisky zase nutně padl gól. Mohli jsme vidět krásné kopy padajících hráčů, smeče. Pro nožní kosti byl nebezpečný hlad našeho hráče, který srazil kost krumvířského brankáře. V prvním poločase zůstával jasný výsledek 2:0.
Po přestávce se pár hráčů vyměnilo, sem tam hosté hráli stylem auvajs, aby byl Start potrestán Žlutou. Válení se na trávě. Pokud najatý moderátor zvukař hlásil 3 branku v 64. minutě, tak zaspal, protože podle světelné tabule byla 63. minuta krajského mistrovského utkání. Zdejší bubínky a hlasité volání pro další branku lze brát jako místní nemoc, protože i bez toho padl další gól. 4:0. Počasí nám přálo s asi 20°C, bohužel deklarované pivo zdarma brzy vypili příznivci ANO, bude líp. Kolem diváků pobíhaly zvláštní děti, namalované obličeje jako rajče.
Slosovatelné vstupné každého fandy stálo 40 korun. Já tipoval konečný výsledek 5:1, ovšem jako vždy, i když mnozí hráči odešli, vzpomeňmne Marco Caldaroni jako útočníka, který hraje za Soběšice, odehráli pěknou hru a slušnou podívanou.
Pro přesné inf musíme zajít zítra na web start brno. Samozřejmě že muži A poslední letošní mistrovský fotbal na úrovni jihomoravského kra­je.