Stingo

Proč ve firmách zavádějí „openspace“, když to zaměstnance stresuje?

Odpovědi
Hans51

Podle mého názoru je levnější zařídit dvacet míst v openspace než v klasické kanceláři. Jiné výhody mne však nenapadají.

Nerevarin

Openspace zabraňuje tendencím „flákat se“, nebo se věnovat něčemu čemu nemáš. Svým způsobem jsi tam dost na očích, což tě nutí dělat to co máš. Celkem vychytralé řešení:)