Kim12345

Proč ve filmu Godfather II (Kmotr II) Vito Corleone má na revolveru a na ruce nějaký hadr s hořlavinou?

když zabijí mafiánského bosse Fanucciho
Viz odkaz https://www.y­outube.com/wat­ch?v=em7EcaXPJF8 .

Odpovědi
Alesh

to je jen nějaký suchý ručník, který měl posloužit jen 1) jako maskování, 2) jako tlumič a možná i 3) měl zadržet stopy střelného prachu, které by pak na jeho ruce ulpěly. Hořlavina tam nebyla, ručník byl podpálen teplem a jiskrami z té střelby.
Jinak Kmotr best forever!!! 😉