Marty Koller

Proč vám přijde, že mám špatné otázky?

Přitom mám jen svoje názory, nic jsem vám nikomu neudělal

Nejlepší odpověď
jirka F

Musíš tady působit pár let abys ses v kladení otázek a odpovědí polepšil.Zatím jseš dá se říct nováček.Jinak k otázce nepříjde mně že bys kladl špatné otázky.Ale musíš vydržet a jak říká Rokio jednou překonáš génie chce to kompenzovat nedostatky.

Další odpovědi
da ny

Vaše otázky nejsou „špatné“ ve smyslu, že byste zde někomu něco „udělal“. Pocity ublíženectví nejsou na místě. Otázky bývají jen špatně položené.
Často jsou nevhodně stylizovány, jejich obsah je pak nejasný, ztrácí se jejich smysl (pak se jeví i jako „zbytečné“, hůř se na ně vhodně i k Vaší spokojenosti odpovídá).
Na některé otázky si člověk snadno vyhledá odpovědi sám. ;)

Dochy

Nejde o to, jestli někomu ubližuješ nebo ne. Spíš o to, že většina lidí považuje za nadbytečné a otravné ptát se více než jednou na matku, kurvu, obézní přítelkyni apod.
Navíc pochopitelně lidem, kteří se snaží Ti odpovědí pomoci, přijde poněkud neuctivé, že se znovu ptáš na to, na co už odpověděli.

hapiky

Občas vypěníš.

cochee

Jen tak příklad tvé otázky, kterou jsi položil o něco později než tuto:
Z jakého jste kraje?

Od: Marty Koller

(link na tuto otázku je v Zdroj:)

Tato otázka třeba vyloženě odporuje Kodexu, který bys měl mít nastudován (odstavec Porušení zákonů, zejména jeho 2. věta), proto jsi tam dostal takové odpovědi, jaké jsi dostal. Otázka je jinak samozřejmě adept na delete.

Zdroj: odpovedi.cz/o­tazky/z-jakeho-jste-kraje