Proč valí po ránu takové pecky?

Říkávali vám rodiče nebo vy svým dětem při konzumaci chleba: škrábe tě kůrka na uších?
Doplňuji:
Funa se nezlobila na mě prosím – prosím,protože jak je známo na blbou otázku blbá odpověď a zdržovat se tu příliž také nehodlám,jelikož mám nějakou práci,ale hulit a chlastat nemusím proto abych rozuměl to je fakt,je to se mnou horší,protože jsem citlivý od doby,kdy jsem se po II. narodil a to považuji za bonus.

Nejlepší odpověď
dědapetr

To je když se vykusuje střídka chleba a kůrka se nechá nakonec.

Další odpovědi
Funna

nehulil jsi po ránu něco?…nebo jsi po opici?…a nedejbože, je to tvůj každodenní stav?…protože tvá odpověď u otázky „Říkávali vám rodiče nebo vy svým dětem při konzumaci chleba: škrábe tě kůrka na uších?“, kterou položil barbakan, je absoulutně nesmyslná…
a to co jsi vyplodil v tomhle „dotazu“ je ještě horší…
pokud ti po ránu (v 9 hodin, to má teda pozdní rána) hlava nebere dotazy ostatních, které na rozdíl od těch tvých zmatené nejsou, tak se raději zdrž komentářů…

Doplňuji:
souhlasím…na blbou otázku, blbá odpověď (také to praktikuji)…jenže to není tvůj případ, protože tohle byla normální otázka a tvoje blbá odpověď…a kdyby sis přečetl, co napsal dědapetr, tak bys pochopil, že se někde a někdy tohle říkávalo…a to že takovou průpovídku neznáš a nechápeš, ještě neznamená, že je to blbost…

anonym

Ne, to jsem nikdy neslyšela 🙂