Avatar uživatele
anonym

Proč valí po ránu takové pecky?

Říkávali vám rodiče nebo vy svým dětem při konzumaci chleba: škrábe tě kůrka na uších?
Doplňuji:
Funa se nezlobila na mě prosím – prosím,protože jak je známo na blbou otázku blbá odpověď a zdržovat se tu příliž také nehodlám,jelikož mám nějakou práci,ale hulit a chlastat nemusím proto abych rozuměl to je fakt,je to se mnou horší,protože jsem citlivý od doby,kdy jsem se po II. narodil a to považuji za bonus.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zzzlatokopka před 3382 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

To je když se vykusuje střídka chleba a kůrka se nechá nakonec.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Funna

nehulil jsi po ránu něco?…nebo jsi po opici?…a nedejbože, je to tvůj každodenní stav?…protože tvá odpověď u otázky „Říkávali vám rodiče nebo vy svým dětem při konzumaci chleba: škrábe tě kůrka na uších?“, kterou položil barbakan, je absoulutně nesmyslná…
a to co jsi vyplodil v tomhle „dotazu“ je ještě horší…
pokud ti po ránu (v 9 hodin, to má teda pozdní rána) hlava nebere dotazy ostatních, které na rozdíl od těch tvých zmatené nejsou, tak se raději zdrž komentářů…

Doplňuji:
souhlasím…na blbou otázku, blbá odpověď (také to praktikuji)…jenže to není tvůj případ, protože tohle byla normální otázka a tvoje blbá odpověď…a kdyby sis přečetl, co napsal dědapetr, tak bys pochopil, že se někde a někdy tohle říkávalo…a to že takovou průpovídku neznáš a nechápeš, ještě neznamená, že je to blbost…

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ne, to jsem nikdy neslyšela 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek