Kaminolik

Proč v síti DVB-T nevysílá dětská stanice Nickelodeon také v češtině, ale pouze v ukrajinštině?

Pro české děti by bylo takové vysílání prémiového dětského kanálu najednou v síti DVB-T příliš drahé??? A co chystá Rakušán s Fialou pro „pozvané“ dál??? HBO??? Nebo státem zaplacené roční členství NetFlixu???

Odpovědi
Kazatel

České děti nejsou flustrované, tak si mohpu prémiové kanály zaplatit.

Teda nesmí jim vadit že budou možná příští zimu doma ve vaťáku a hlady, ale to dnes nikdo neřeší.

Dochy

Ani nevím o tom, že by tam něco takového bylo. Ale mluvilo se o tom, že v rámci pomoci se budou vysílat v našich multiplexech i nějaké ukrajinské kanály. Tak je možné, že je to jeden z těch případů.
Ale opakuji, o tomto kanálu v DVB-T2 síti nic nevím.

paul1

Nemám šajnu, ale mám hezkou písničku:

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=aaOChwNPg5o