talka

Proč v Rusku ničí potraviny ze Západu?

Proč je nedají imigrantům?

Nejlepší odpověď
gecco

Oni se imigranti do Ruska zrovna nehrnou…
😉
Ale i tak – jde o ideologické důvody – propagandu…
Aby obyvatelé ´nenačuchli´ západem…
😉

Další odpovědi
klumprt

Jediný imigrant do Ruska, o kterém vím, je Depardieu, který myslím zrovna žádné další potraviny nepotřebuje 🙂

Jinak, myslím, že je ničí proto, aby si vyzkoušeli svoji soběstačnost či nezávislost na Západu. To se může hodit pro případ, že dojde k dalšímu zhoršení vztahů.

Drap

Ze stejného důvodu proč ničíme zabavené nelegální zboží my. Například zabavené oděvy vietnamským obchodníkům by jsme také mohli dávat uprchlíkům. Další věcí je, že v Rusku nemají takový příliv uprchlíků jako v Evropě.

bolak

Obsahují vysokou koncentraci imperialismu, a to je zdraví škodlivé.

marci1

Diplomaté členských zemí Evropské unie se shodli na prodloužení hospodářských sankcí vůči Rusku do konce ledna příštího roku. Proto to Rusko EU vrací. 🙂

Agneta

Je to tak – za to, že Rusko bezdůvodně svrhlo Sadama Husejna, a pak chtělo svrhnout Assada v Sýrii – a bombardovalo Ghaddáfího, máme teď „uprchlíky“, které musíme živit, že? Ať si v Rusku ničí, co chtějí – a ty si vem dvacet islámských „uprchlíků“ do domu. Chceš přece pomoci – to víš Saudská Arábie na to nemá prostředky.

Teď pro tu 11-letou školačku: počkej až se to tvoje babička dozví, žes tady podala tuhle hloupou otázku jejím jménem:DDD
A navíc se to muslimům vysloveně líbí, že za šíření islámu v Evropě nejsou tresty – jako za šíření křesťanství v islámských zemích – už jen v NATO-státu Turecku, natož v ostatních zemích.
Talko, pokud seš informovaná jen z lživých médií jako ČT, tak se nedivím, že se můžeš takto ptát :DDD

ptáč

To je furiantství nejvyššího. Nejde o to rozdávat nebo pokoutně prodávat. Západ uvalil sankce. A nejvyšší politik se rozhodl ukázat, že se bez západních zakázaných potravin obejdou.

Co je smyslem těchto sankcí, to snad ví jen bůh nebo Merkelová. Škodí to všem ekonomikám.

anonym

Oni už jsou i v Rusku?

mosoj

Proč ničí naši celníci zabavené zboží Vietnancům ? Protože je to nezákonné zboží.

Nic se nedává zadarmo, zejména v kapitalismu. Nedělejte že o tom nevíte.
Když čtu odpověď Agnety , tak nevím. nevím ..... Třeba tomu opravdu věříte.

Human

Pretože im chýba zdravý rozum :))

Agneta

mosoj >>> „Když čtu odpověď Agnety , tak nevím. nevím …“
Omlouvám se za to, že to nebylo podáno zcela zřetelně…každý snad ví, kdo svrhl Sadama Husejna a Gaddáfího, a kdo chtěl podporovat opozici v Sýrii proti Asadovi, kdo bombardoval v Lybii. Dnes vidíme, že Sadam Husejn to tam silou držel pohromadě, ale že to ve skutečnosti jsou tři země, které by měly dostat samostatnost, ale „někdo“ to nechce, a tak se tam stále melou. Největším vtipem bylo „Kobáne“ – to město v Sýrii na hranici s Tureckem, proč se o tom v médiích nemluví? Proč asi? Kdybychom měli naši opravdovou českou samostatnost, tak bychom se ve „zprávách“ taky něco dozvěděli:DD

annas

Blbě jsem četla … proto i to některé bodování 🙂

Agneta

Omlouvám se za chybu: Trochu jsem zkonila to doplnění – mělo být na konci, a ne v prostředku textu. Nevšimla jsem si, že jsem ho nevkládala na konec textu:DDD

Psychotic

Tééda, tvoje paranoia jde trochu do extrému. Navrhuju s tím něco dělat 🙂

Agneta

Aha Psychotik se ozval…:DDD

Agneta

Psychouši, jestli se chceš účastnit argumentačně – tak prosím…:DDDDDDDD

Psychotic

Ani ne. Obávám se, že by to byl ztracený čas 🙂