nyjono

Proč v reklamě na dodavatele el.e. oznamuje M.I., že to teplo se nedá, NEDÁ vydržet a na sobě má halenku + svetřík?

Nejlepší odpověď
led

Ak by bola len v blúzke, alebo dokonca bez, ako by sa mohla tváriť ako teplom zničená?
Vo filmových reklamách neverte doslovne všetkému čo tam vidíte. Hovoria o mraze a pot z čela tečie, hovoria o teple a je im zima… hovoria o rýchlom a uspornom praní a z pračky vyberajú suché, vyžehlené a uhľadne poskladané prádlo.

Další odpovědi
Edison

By jako měla být nahá? 😁 Mno… proč ne, žáno…

Ale navíc to pochopitelně ukazuje, jak absurdní je hoňka za ekologií, zejména některými ecoteroaktivisty.

Arne1

Reklama ? Většina reklam nemá obsah který by stál za vnímání, natož za zapamatování. Snad když by tu halenku neměla vůbec…

nyjono

led, nevěřím skoro žádné reklamě.
To by bílá už musela být průhledná, neb je bělější každého půl roku.

nyjono

Edison, proč nahá??? Když mi je teplo, nebudu mít svetr navíc. 1 halenka by snad stačila.

Edison

Achjo.. Problém s nadsázkou, co… 😁

nyjono

Spíš mi jde ta přemíra nepravdivých reklam na nervíky.