stana73

Proč v rádiu hrajou pořád dokola to samé?

Kolikrát slyším jednu písničku až 4× za den,proto přelaďuju stanice.
Doplňuji:
Na rádiu FM dokonce vzhlasili,že kdzž uslyšíte písničku 2× a zavoláte,daji vám 5000kč.Tak víc takových :D

Nejlepší odpověď
iceT

Jen 4×?
Zřejmě proto,že jsou to momentální hity tak aby se co nejvíc zapamatovaly.
Mamka je dodnes alergická na Křídla motýlí od Langerové.
Doplňuji:
No tak Gynekolog amatér je teda děs a hrůza,to jsem viděla a slyšela jen jednou a stačilo.

Další odpovědi
Miroslavst

Loni to byla papa amerikana, to každý zná a někdo je na to alergický.
V současné době je to gynekolog amatér a to už začínám být alergický já.

Drap

V každém ráídiu je buď hudební redaktor a nebo člověk který to má na starosti. Co se líbí jemu, tak to se zkrátka hraje. A své tam hrají samozřejmě i komerční zájmy. Pokud se něco často hraje, stává se z toho hit a víc se prodává. Takže, pokud budete mít dobrou známost v několika rádiích, tk vůbec neni problém z průměrné melodické skladby udělat hit.

Marsyas

http://www.you­tube.com/watch?v=kcou­im1oYFE

… toto budiž odpovědí…

dědapetr

Některá radia mají automat tam to navolí a hraje to písničky prakticky dokola.

Ella

je čtyřikrát? já myslím, že oni nebo nějaký program pouští písničky a po hodině používá znovu ty, které už použil… možná i míň než po hodině…

Rocker

Záleží na tom,jaké posloucháš rádio.Já poslouchám Oldies a Beat,tam se skladby často neopakujou.

franku

Asi za to mají zaplaceno.

?!

Hrají stále to samé, protože podle nějakých výzkumů jim vychází,že lidé chtějí slyšet hlavně stále to samé,důvěrně známé.Málokdo je ochoten riskovat a hrát pro nás,kteří chtějí slyšet věci nové nebo i staré, ale méně známé.Většina rádií v éteru hrají nemožně na, internetu je to jiné,tady si je z čeho vbírat.

Leoš Široký

Proč není stanice kde je pestřejší výběr skladeb bez stupidních keců a pubertálního hihnani moderátorů ( rek) ? Neustále omílání ' hitů' leze na nervy. Specialisté na to jsou zejména F1 ,impuls a Evropa 2 s vytlemenym Marešem s Hezuckym. Ať si naladíme kteroukoliv výše uvedenou ( ale i jiné) stanici, maji minimálně 80% hudební produkce společné.