Michal Kole

Proč v paneláku začne štěkat jeden pes, za půl minuty štěkají všichni psi i v sousedních vchodech a panelácích?

Nejlepší odpověď
www

Nejen v paneláku, stejně tomu je i na vesnici.
Psi jednoduše tímto způsobem komunikují. Co si sdělují, to nevíme přesně, ale je to různé. Počínaje pouhým sdělením „tady je moje teritorium“, až po „někdo je problíž, pozor!“
Zdroj: studium, psovití

Další odpovědi
zjentek

protože většina fauny je naprogramovaná podobně jako ženy ,)

TokFan

Domlouvají vzporu! :D

bolak

>> https://www.y­outube.com/wat­ch?feature=pla­yer_detailpage&v=BrlF46t­ZiQo#t=4s

Krepy

Ano, jsou jako ženy, jsou to drbny :D