Pruzkumnik

Proč v mobilní verzi této stránky nelze vyhledávat zodpovězené otázky?

Proč v mobilní verzi stránky (tj. https://m.odpo­vedi.cz/) nelze nijak vyhledávat zodpovězené otázky?
Pak se tady lidi ptají na stejné otázky dokola a druzí lidi odpovídaj, hej ale tady a tady se na to už někdo psal
PS. Většinu otázek píšu z mobilu

Nejlepší odpověď
dubraro

Protože to nikdo nenaprogramoval.

Další odpovědi
autacek

Tak to by mě též zajímalo, to je pořád použij našeptávač, proč se ptáš na něco co už tu bylo, atd., ale bohužel to z mobilu nezjistíš.

Lamalam

Na to se zeptej admina, my to nevíme.