štamgast

Proč v mnoha zemích lidi odmítají jíst psi a kočky?

Vždyť je to zvíře jako každý jiný, co se jí. Ne že bych to jedl ale zajímá mě to.
Doplňuji:
Tak morče bych taky nejedl, kralíka jakž-takž. No ale zase se v ČÍně jedí ti psy a kočky :).

Odpovědi
Kric.ouwner

Jsou zvyklí na jejich přítomnost , pro mě by to také nebylo nic hrozného kdybych je neměl od malička , stejně tak třeba nesním králičí či morčí maso protože je mám také od mládí , v číně to jsou zas krávy .:)

DAM

Je to jen a jen o kultuře lidí v daném teritóriu. Prostě to, co je pro Evropana nemyslitelné je stejně tak nemyslitelné z pohledu např. Asiata aj.

bolak

No tak psa je těžký chytit, protože ten furt leze oknem. A proč nejeděj kočku, tak vo tom snad ani nebudeme hovořit, tam je to jasný > http://www.you­tube.com/watch?v=hP8oJ9V­PT1o

venkovan

Mají dost jiných zdrojů potravy – masa. Když je zle, tak i spolucestující v letadle či na lodo přijde k duhu (to jsou známe skutečnosti)

Lukasy

Morče chutna pry jak kuře a křeček jak kralik nebo naopak ted nevim vyděl jsem to v pořadu vařime netradičně tak dělali same take speciality.
Jinak někdo ji psy aji tady a co ty vic co ve zkutečnosti si koupime v obchodě..
Jinak tam nemáji psy a kočky jako domáci mazličky.
Tady nejsme zvykli ani jist ruzne brouky, červy, mořske přišerky :)