pepe88

Proč v létě přitahuji vosy a včely?

Myšleno, že jdou po mně, jako kdybych byl nějaka květina, pak vyfasuji žihadlo.

Nejlepší odpověď
annas

Neuvedl jste, za jakých okolností je přitahujete.

Vosy nebo včely „obtěžují“ i ostatní jedince, pokud se pohybují v blízkosti třeba sladkého ovoce, které spadne na zem, nebo i při grilování, pití piva, sladkého nápoje, nebo v blízkosti koše s odpadky.

Nebo vykonáváte činnost, při níž se potíte – „feromony“ nebo deodorant vosy či včely dráždí. Někdy je to i pestré oblečení, případně černé oblečení.

Možné je to, že když kolem vás tento tvor letí, tak ho odháníte a tím přivoláte další jejich „pomocníky“.

Další odpovědi
Drap

V zimě po tobě jít nemohou, protože spí. V létě tě cítí a letí za pachem.

yuko

Treba mate specifickou vuni a mate na sobe hezky barevne obleceni.

MichaelOffic

Asi jste moc „sladkej“ pro ně :DD